14. Heroes & Generals

Najlepsze gry MMO

II Wojna Światowa. Wyobraźcie sobie Medal of Honor, ale w MMO. Zdobywasz doświadczenie, rozwijasz ekwipunek – nawet w pojedynczym karabinie masz kilkadziesiąt mechanizmów do wyboru (celowniki, sprężynki, zamki, itp.). Są czołgi, są samoloty, są jeepy. Można zostać nawet spadochroniarzem, czy snajperem. Co najciekawsze, generałowie w nazwie są nie tylko dla dodania grze animuszu – gdy jesteśmy już wymiataczami, możemy zacząć bawić się w dowodzenie na polu walki, ponieważ co jakiś czas rozpoczyna się od początku ofensywa w Europie, którą gracze rozgrywają bezpośrednio, a my wyznaczając następne punkty ataku. Wbrew pozorom nie jest to nudne zajęcie.

Graficznie niestety to nie majstersztyk, za to zabawy przynosi masę, posiada w końcu największą zaletę – żywego przeciwnika, którego żadne AI nie zastąpi. I to uczucie wyższości po wygranej bitwie. Plus można grać przez Steam – całkowicie za darmo.

Najlepsze gry MMO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).