Czy operator komórkowy może usunąć awarię instalacji kanalizacyjnej w Twoim mieszkaniu albo naprawić Ci telewizor? Jak najbardziej! Jeżeli jesteś abonentem Orange, możesz skorzystać z usługi Serwisant 24. W przypadku usterki wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię, a następnie czekać na wizytę fachowca. Już teraz dowiedz się, jak to dokładnie działa oraz ile kosztuje.

Serwis Orange – szybka pomoc w nagłych wypadkach

Zepsuta zmywarka? Kłopot z laptopem? Wybita szyba w oknie? A może awaria instalacji elektrycznej? Takie sytuacje mogą zdarzyć się w każdym gospodarstwie domowym i to w najmniej oczekiwanym momencie. Wyobraź sobie, że gdy coś podobnego spotka Ciebie, nie musisz przeczesywać zakamarków internetu w poszukiwaniu sprawdzonego fachowca, albo dzwonić do znajomych z pytaniem, czy mogą polecić jakiś rzetelny serwis. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię, zgłosisz usterkę, a do Twoich drzwi zapuka specjalista.

Tak właśnie działa usługa Serwisant 24, którą oferuje Orange. Jest ona dostępna dla klientów posiadających abonament komórkowy lub pakiet Orange Love: kontaktujesz się z całodobową infolinią (numer jest bezpłatny), opisujesz, co się dzieje, a konsultant umawia wizytę odpowiedniego specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.orange.pl/zobacz/serwisant24.

W Orange możesz liczyć na pomoc serwisanta sprzętu

Z jakiej dokładnie pomocy można skorzystać?

W ramach usługi Serwisant 24 możesz skorzystać z pomocy następujących fachowców:

  • elektryka – w przypadku awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej;
  • hydraulika – przy problemach z instalacjami: wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania;
  • ślusarza – w razie blokady drzwi zewnętrznych (usługa świadczona w formie refundacji kosztów);
  • szklarza – gdy uszkodzeniu ulegną szyby w oknach lub drzwiach zewnętrznych;
  • technika urządzeń grzewczych i gazowych – jeśli dojdzie do awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub awarii urządzenia grzewczego i gazowego;
  • technika urządzeń klimatyzacyjnych – w razie awarii instalacji klimatyzacyjnej;
  • serwisanta RTV/AGD – dotyczy to m.in. takich urządzeń jak: telewizor, zestaw HiFi, pralka, zmywarka, płyta indukcyjna, robot kuchenny czy ciśnieniowy ekspres do kawy;
  • informatyka – jeżeli Twój sprzęt PC (np. laptop, komputer stacjonarny wraz z monitorem, tablet) lub system operacyjny ulegnie awarii.

Usługa obejmuje: dojazd fachowca, diagnozę, naprawę i koszt użytych materiałów oraz części zamiennych.

W Orange możesz liczyć na pomoc serwisanta sprzętu

Ile razy można skorzystać z pomocy serwisanta Orange? Ile to kosztuje?

Usługę Serwisanta 24 możesz zamówić, jeśli masz abonament komórkowy w Orange lub korzystasz z Orange Love. Z usługi będziesz mógł skorzystać po zawarciu umowy na 24 miesiące albo bez umowy. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą opcję, z pomocy serwisanta Orange możesz skorzystać 3 razy w ciągu roku. W drugim przypadku, co miesiąc możesz zgłosić jedną awarię. W obydwu opcjach obowiązują limity kwotowe. Z umową na 24 miesiące, Orange pokrywa koszty usunięcia awarii do 1500 zł, a bez umowy – do 700 zł.

Za Serwisanta 24 bez umowy trzeba zapłacić 20 zł miesięcznie, a z umową na 24 miesiące – 15 zł miesięcznie. Usługę bez umowy zamówisz w dowolnym momencie, za pośrednictwem strony Orange lub w aplikacji Mój Orange. W przypadku opcji z umową na 24 miesiące, usługę można zamówić wraz z zawarciem lub przedłużeniem umowy o świadczenie usług mobilnych.

Zainteresowała Cię możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy? A może fakt, że w razie awarii nie będziesz musiał(a) szukać fachowca na własną rękę, ryzykując, że trafisz na kogoś niekompetentnego? Już teraz poznaj szczegóły usługi Serwisant 24.


Discover more from SmartAge.pl

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.