Orange TV Go to wygoda oglądania telewizji nie tylko w domu, na komputerze, ale także na telefonie – bez względu na to gdzie akurat jesteś.

Chcesz oglądać telewizję na telefonie, bez względu na to czy jedziesz komunikacją miejską, jesteś na wyjeździe czy w poczekalni u lekarza? Skorzystaj z usługi Orange TV Go! Dzięki niej będziesz mógł oglądać telewizję na komputerze oraz w telefonie.

Co to jest Orange TV Go?

To aplikacja, dzięki której możliwe jest oglądanie telewizji w każdym miejscu, nie tylko w domu. Można z niej korzystać tradycyjnie, na komputerze, ale też w telefonie lub tablecie. Do wyboru są kanały na żywo, tak, jak w tradycyjnej telewizji oraz filmy, seriale i programy na życzenie. Jeśli korzystasz z pakietu Love Extra i Premium oraz Love Standard i internet domowy z TV, to możesz korzystać z Orange TV Go za darmo. Dla pozostałych klientów, ta usługa jest dostępna w cenie 4,99 zł miesięcznie.

Dlaczego warto korzystać z tej usługi?

Można korzystać z niej jak z tradycyjnej telewizji, ale nie tylko. Pozwala oglądać filmy w jakości HD, także z wypożyczalni VOD. Można użyć multinagrywarki, by oglądać ulubione programy w dowolnej chwili. Poza tym istnieje również możliwość dodawania profilów i ustawienia kontroli rodzicielskiej. Z usługą można połączyć aż 3 urządzenia i na każdym z nich oglądać niezależnie różne programy.

Orange TV Go

Jak korzystać z Orange TV Go?

Jest to usługa przeznaczona dla abonentów korzystających z telewizji Orange. Można z niej korzystać w aplikacji w telefonie – do pobrania w sklepie Google Play i App Store oraz przez internet na stronie Orange TV Go.

Jeśli ktoś nie jest abonentem usługi telewizyjnej, to może ją zamówić – w ramach pakietu z internetem lub pakietu Orange Love z innymi usługami.

Aby komfortowo korzystać z usługi Orange TV Go, należy posiadać łącze o prędkości co najmniej 1 mb/s. Warto wykupić odpowiedni pakiet internetowy Orange, by cieszyć się telewizją bez ograniczeń. Jeśli pakiet się skończy, można dokupić kolejny. Więcej o pakietach internetowych dowiesz się na stronie: www.doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internetowe/.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.