Reklama

SmartAge.pl to portal dla ludzi ciekawych świata. Strona poświęcona jest tematyce technicznej, technologicznej, historycznej, ciekawostkowej oraz podróżniczej. Codziennie dostarczamy naszym czytelnikom ciekawe materiały i informacje.

Nasi czytelnicy

  • Miesięcznie portal odnotowuje 814 tys. odsłon i 330 tys. unikalnych użytkowników (dane za lipiec 2021 r. wg Google Analytics),
  • Około 40% Czytelników portalu to osoby w wieku 25-34 lata, 23% to osoby w wieku 35-44 lata, 13% to osoby w wieku 45-54 lata, 10% osoby w wieku 55-64 lata, 7% osoby w wieku 18-24 lata, oraz 7% osoby w wieku 65+.
  • 80% Czytelników stanowią mężczyźni,
  • 88% odwiedzających korzysta z smartfonów i tabletów , 12% komputerów,
  • Fanpage na Facebooku z ponad 19 600 fanami.

Więcej informacji o portalu znaleźć można w zakładce O nas

Reklama

Internet to znakomite miejsce do reklamy firm, usług, produktów i praktycznie wszystkiego co przyjdzie nam do głowy. Istnieje wiele form reklamy, z których najpopularniejszą są cały czas reklamy bannerowe. Niestety w zalewie reklam tego typu, ich skuteczność jest bardzo wątpliwa.

W ramach portalu SmartAge.pl oferujemy zarówno tradycyjne formy reklamy jak i również reklamy natywne. Pod tym tajemniczym określeniem kryją się treści marketingowe przygotowane w taki sposób, aby nie tylko spełnić zadania reklamowe, ale również zainteresować odbiorców w sposób naturalny i ciekawy. Przykładem reklam natywnych są dobrze przygotowane artykuły redakcyjne, które w przeciwieństwie do artykułów sponsorowanych dają odbiorcom dodatkowe korzyści i informacje.

Oferujemy możliwość przygotowania całych pakietów działań promocyjnych oraz kampanii na łamach naszego portalu.

W ramach portalu jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a jedynym co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia. Mamy wieloletnie doświadczenie w działaniach marketingowych co pozwala nam zachować równowagę między skutecznością materiałów reklamowych a ich jakością dla naszych Odbiorców.

Cennik artykułów sponsorowanych i inspirowanych oraz innych działań reklamowych (w wersji PDF):

Pobierz

Szczegółowe informacje na temat reklam, kosztów, możliwych kampanii i form współpracy można uzyskać drogą mailową.

Działamy również na platformie Whitepress, oraz ReachaBlogger gdzie można znaleźć naszą specjalną ofertę.

Zainteresowanych promocją na naszym portalu oraz kosztami zachęcamy do kontaktu z redaktorem naczelnym:

Michał Banach – michal.banach@smartage.media.pl