Często eksperymentujesz i lubisz zmieniać zdanie? Chciałbyś, żeby oferta komórkowa, z której korzystasz była dostosowana do twoich potrzeb i elastycznego trybu życia? Wypróbuj subskrypcyjny model płatności za usługi telco i sprawdź jak to się ma do korzystania ze smartfonu.

Telefon na kartę czy abonament? A może w subskrypcji?

Brak umowy i koszty pod kontrolą? Opcja na kartę w takich warunkach najlepiej się sprawdza. Decydujesz o częstotliwości doładowań i ich wysokości – jak wpadnie stypendium, zawsze możesz dorzucić trochę więcej GB. Większość operatorów proponuje też wygodne pakiety np. SMS czy internetu, które możesz wykupić w ramach doładowania. Wiesz, ile i za co płacisz, bo kontrolujesz sytuację.

Abonament natomiast jest stabilny, bo płacisz zawsze tyle samo w każdym miesiącu. Umowy nie zerwiesz jednak w każdej chwili – co najmniej na rok albo dwa jesteś uziemiony. Masz za to dodatkowe SMS-y, MMS-y bez limitu oraz duży pakiet gigabajtów. Internet działa zawsze, nawet jak już wyczerpiesz swoją pulę, ale może trochę zwolnić tempa.

Podoba Ci się fakt stałych opłat, ale z drugiej strony uwierają Cię długoterminowe umowy z okresem wypowiedzenia? Lubisz decydować, ile i za co płacisz, ale o doładowaniach raczej nie będziesz pamiętać? Subskrypcyjny model płatności to coś pomiędzy abonamentem a ofertą na kartę. Łączy najlepsze cechy obu opcji, czyli pełną swobodę korzystania z usług telekomunikacyjnych, ale bez wieloletnich umów, których nie można rozwiązać bez konsekwencji.

Na czym polega subskrypcja w ofercie komórkowej?

Dołączając do Orange Flex, zostajesz na tak długo, jak chcesz. Plan Komórkowy wybierasz w aplikacji, więc nie musisz marnować czasu na wizyty w stacjonarnym salonie obsługi i stanie w kolejkach. Zamiast tego zostajesz w domu, instalujesz aplikację z Google Play, Huawei App lub Apple App Store, rejestrujesz się w kilku prostych krokach i voilà – jesteś użytkownikiem Flexa. Z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili. Tylko może nie tuż przed planowanym wyjazdem na wakacje czy wyczekany eurotrip – z pakietami roamingowymi pozostaniesz w kontakcie z w każdym miejscu na świecie

Subskrypcyjny model płatności – opanuj swoje wydatki

Bilet miesięczny, wynajem, karnet na siłownię, rata za telefon… trochę tych opłat jest. W skali miesiąca ciężko spamiętać, kiedy, ile i na jaki numer konta. Z modelem subskrypcyjnym możesz zapomnieć o takich problemach Płatności są cykliczne i automatyczne – raz wybierasz metodę, a potem magia dzieje się sama. Na taką formę rozliczenia zdecydowało się, chociażby Spotify czy HBO GO.

Jak zapłacisz za swój Plan Komórkowy w Orange Flex:

  • podpinając kartę – kwota pobiera się z Twojego konta co miesiąc.
  • wybierając BLIK – doładuj swoje konto Flex i nie myśl o robieniu przelewów.

Wiesz, jaki jest Twój budżet i na ile możesz sobie pozwolić. Jeśli widzisz na koncie bankowym pustki, a gigabajtów masz ciągle za dużo, to zmniejsz swój Plan Komórkowy na niższy – raz w miesiącu zrobisz to bez dodatkowych kosztów. Potem możesz go dowolnie zwiększać, gdy wpadnie Ci stypendium albo dostaniesz podwyżkę. A jak nadejdą lepsze czasy, to wolne gigabajty oddaj swoim znajomym z Flexa – zrobisz im tym dzień!

Jeśli chcesz przy okazji szybko zarobić, to poleć Orange Flex swoim znajomym. Daj im kod promocyjny i czekaj, aż na Twoim koncie pojawi się extra 70 zł, a kumpla lub kumpeli 30 zł. Przy 5. poleceniu dostaniesz jeszcze 500 GB, a przy 10 w sumie 1000 GB. Nadal się wahasz, czy subskrypcyjny model płatności jest dla Ciebie? Przenieś numer z innej sieci i korzystaj przez 3 miesiące po 1 zł miesięcznie.

Na czym polega subskrypcja w ofercie komórkowej?

Poznaj ofertę Orange Flex: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie

Subskrypcja w Orange Flex – swoboda bez granic

A, co jeśli korzystasz nie tylko z telefonu, ale masz też tablet i router? W ramach subskrypcyjnego modelu płatności od Flexa należą Ci się dodatkowe karty SIM.

  • W Planach 30 i 45 GB dostaniesz 1 gratis.
  • Opcja 80 GB to już 2, a 150 GB maksymalnie 3.

Każdy SIM możesz użyć np. do stworzenia swojej domowej sieci internetowej. Skoro ograniczenia Cię nie interesują to dokup pakiet UNLMTD na 7 lub 30 dni i korzystaj z świata online dowoli. Dane się nie kończą, a łącze zawsze działa z taką samą prędkością. Bez żadnych umów i extra przelewów. Nie musisz nic kombinować, nawet jeśli często zmieniasz mieszkania albo lubisz zwiedzać nowe miasta – z Orange Flex to proste.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.