30 września to dzień, w którym wszyscy chłopacy w Polsce obchodzą swoje święto. Jest to świetna okazja, aby docenić ich w wyjątkowy sposób. Często panie głowią się co sprezentować swojemu ukochanemu lub bliskiemu, dlaczego przychodzimy do Was z małą propozycją prezentów. Co sprezentować na Dzień Chłopaka? Oto 6 pomysłów.

Panowie w Polsce obchodzą swoje święto dwa razy. Pierwsze – Dzień Mężczyzny – przypada 10 marca. Drugie – Dzień Chłopaka – obchodzimy z kolei 30 września. Geneza Dnia Chłopaka nie jest do końca znana, jednak w naszym kraju to właśnie ta data jest bardziej celebrowana, aczkolwiek coraz częściej zdarza się, że mężczyźni celebrują swoje święto w jednym i drugim terminie. Popularność daty 30 września, związana jest z pewnością z tym, że już od najmłodszych lat w przedszkolu i szkole, dziewczynki szykują drobne upominki swoim kolegom. W życiu dorosłym skupiamy się już przede wszystkim, aby tego dnia docenić swojego partnera. Co można mu podarować? Oto kilka pomysłów, które inspirowane są całą gamą prezentów ze sklepu ePrezenty.pl.

Puszka konserw z cukierkami

Jeżeli wasz ukochany jest łasuchem to z pewnością ucieszą go cukierasy. Jednak kto by pomyślał, że można je zamknąć w puszcze konserw? Zdecydowanie jest to nietypowy pomysł. Trzeba jednak być ostrożnym, jeżeli mamy w domu chłopaka, który lubi gotować, ponieważ przypadkiem, któregoś dnia może nam na obiad zaserwować fikuśną konserwę.

Drewniana skarbonka

Nic tak nas panie nie ucieszy, jak prezent, z którego oboje będziecie korzystać. Jednak czy aby na pewno? Ta sprytna skarbonka zdecydowanie przyniesie dużo śmiechu. Wspólne zbieranie pieniążków na wymarzone cele już nigdy nie będzie takie samo. Trzeba przyznać, że wręczając taki prezent swojemu ukochanemu mamy upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu, bo jednocześnie obdarowujemy upominkiem partnera, ale finalnie dzieje się magia i to kobieta czerpie z niego więcej korzyści. Jednak, jeżeli mamy wspólnotę majątkową to niestety, będzie trzeba się z mężem podzielić.

Dzień Chłopaka

Spinki do mankietów

Dla chłopaka, który lubi elegancję z pewnością spinki do mankietu będą prezentem trafionym w 10. Sklep eprezenty.pl oferuje ich szeroką gamę. Są srebrne, z dodatkiem drewna, w mniejszym lub większym pudełku. Dodatkowo, możemy na pudełku wybrać też dedykację, a same spinki możemy spersonalizować i wybrać inicjały, oraz drobną wygrawerowaną grafiką, która wiąże się z pasją naszego partnera.

Dzień Chłopaka

Zestaw survivalowy

Który z chłopaków nie lubi tych wszystkich survivalowych gadżetów? Podróże po łąkach i lasach często mogą przerodzić się w naprawdę survivalową wyprawę. Z pomocą wtedy na pewno przyjdzie ten zestaw, ponieważ mamy w nim dosłownie wszystko co potrzeba. Między innymi zawiera on kartę przeżycia, którą możemy mieć zawsze przy sobie, bo mieści się w portfelu. Latarka, która oświetli drogę nocą. Koc ratunkowy, na wypadek kiedy trzeba byłoby się ogrzać. Niezbędnik posiłkowy czyli łyżka z widelcem, otwieraczem do butelek i nożem oraz wiele, wiele innych. Wszystko to zapakowane jest w niewielkie szczelne pudełko, a dodatkowo dołączoną mamy saszetkę przypinaną do paska i odporną na złe warunki atmosferyczne.

Organizer na biurko

Jeżeli nasz chłopak ma w domu swoje biuro i dużo pracuje przy biurku to zdecydowanie warto sprezentować mu gustowny organizer. Tym bardziej, że jest on dowolnie spersonalizowany, więc partner poczuje się wyjątkowo. Ten pięknie wykonany z drewna gadżet sprawi, że najważniejsze rzeczy będą miały swoje miejsce, a co więcej, wprowadzi na biurku odrobinę uporządkowania. Sytuacja zaginionego długopisu pod stertą dokumentów już nie będzie miała miejsca.

Dzień Chłopaka

Zestaw do pokera

Prezent dla chłopaka, a jednocześnie dla wszystkich. Niejeden chłopak marzył o tym, żeby być słynnym agentem 007 i zagrać w Casino Royal, wiec zdecydowanie ucieszy się z walizki z zestawem do pokera. I to nie blef, że możemy ją spersonalizować i każdy już będzie wiedział do kogo należy. Walizka zawiera pełen zestaw do gry, czyli dwie talie kart, 1 dealer, 1 big i 1 small blind, 5 kostek oraz 300 żetonów w 5 kolorach. Trzeba jednak przemyśleć o co będzie się toczyć gra, a mianowicie o wypełnienie konserwy, czy wypełnienie skarbonki.

Sklep ePrezenty.pl oferuje całą gamę również innych prezentów i zdecydowanie jest w czym wybierać. Warto zajrzeć w zakładkę z prezentami na dzień chłopaka i przeszukać gadżety dla panów, bo można znaleźć nie tylko typowe i standardowe upominki, ale też na przykład związane z jego zainteresowaniami. Pewne jest to, że nie ważne co wręczymy naszemu partnerowi, to na pewno poczuje się doceniony, a dodatkowo możemy sprawić uśmiech na jego twarzy.

Dzień Chłopaka

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.