Co można zrobić z poziomu aplikacji mobilnej? Rozmawiać ze znajomymi, sprawdzić pogodę, zagrać i… zmienić ofertę telekomunikacyjną. Nie wierzysz? To zapoznaj się z Orange Flex.

Orange Flex to najnowsza oferta Orange, która zadebiutowała w maju. Innowacyjna i rewolucyjna – tak mówi o niej wielu. Co jednak kryje się za tymi ogólnikami?

Aplikacja mobilna – tylko tyle wystarczy, by móc dołączyć i korzystać z Orange Flex. Nie musisz jej nawet długo szukać – bez problemu znajdziesz ją w Google Play i AppStore, oczywiście pod tą samą nazwą, co oferta. Masz już ją? Sprawdźmy, co możesz w niej zrobić.

Aplikacja mobilna – tylko tyle wystarczy, by móc dołączyć i korzystać z Orange Flex. Nie musisz jej nawet długo szukać – bez problemu znajdziesz ją w Google Play i AppStore, oczywiście pod tą samą nazwą, co oferta.

Aplikacja mobilna – tylko tyle wystarczy, by móc dołączyć i korzystać z Orange Flex. Nie musisz jej nawet długo szukać – bez problemu znajdziesz ją w Google Play i AppStore, oczywiście pod tą samą nazwą, co oferta.

Pierwsze kroki z Orange Flex

By zacząć korzystać z aplikacji Orange Flex, musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić za pośrednictwem Facebooka, konta Google lub adresu mailowego. To zajmie chwilę, a niewiele więcej potrzebujesz, by przejść do Orange Flex. W aplikacji wybierzesz jeden z dziesięciu planów taryfowych, a także zweryfikujesz swoją tożsamość, co jest niezbędne do zmiany oferty czy operatora.

Jeśli korzystasz już z usług Orange, do potwierdzenia tożsamości wystarczy twój numer PESEL. Zmieniasz operatora? Nie musisz iść do salonu, by przejść na Orange Flex. Zrobisz to również z poziomu aplikacji – wystarczy, że prześlesz zdjęcie dokumentu tożsamości oraz swoje selfie. Proste, prawda?

Oczywiście również w aplikacji podejmiesz decyzję o tym, kiedy twój numer ma przenieść się do Orange Flex. Możesz wybrać konkretną datę lub opcję „Jak najszybciej!” – wtedy Orange samo skontaktuje się z twoim obecnym operatorem i zweryfikuje najbliższą możliwą datę transferu. Pamiętaj, że jeśli jesteś związany z innym operatorem umową, obowiązuje cię zawarty w niej czas trwania oraz okres wypowiedzenia.

Nie musisz także nic robić, by otrzymać kartę SIM – dostarczy ją do ciebie kurier pod adres, który wskażesz. Jeszcze prościej jest, gdy twój telefon obsługuje eSIM – wtedy kartę zainstalujesz niemal natychmiast. Optymalną dla ciebie opcję wybierzesz w aplikacji.

Łatwo zarządzaj swoim kontem

Aplikacja nie służy jednak tylko do tego, by przejść na ofertę Orange Flex. Z jej poziomu możesz także w pełni obsługiwać swoje konto i czuwać nad nim. Sprawdzisz tu stan pakietu internetu, skontrolujesz, na co zużywasz najwięcej danych, dokupisz nowe pakiety i zawsze sprawdzisz, kiedy się kończą. Również w aplikacji możesz zmienić w dowolnej chwili plan taryfowy, jeśli uznasz, że ten wybrany wcześniej nie w pełni odpowiada twoim potrzebom.

Dodatkową zaletą jest to, że aplikacja jest przejrzysta, intuicyjna i funkcjonalna. Znajdziesz w niej wszystko, co potrzebne do wygodnego zarządzania swoim kontem i łatwo trafisz do funkcji, której w danym momencie potrzebujesz. Koniec z zapamiętywaniem kodów SMS, koniec wizyt w salonach. W Orange Flex wszystko znajdziesz, sprawdzisz i załatwisz w jednym miejscu – aplikacji mobilnej.

Brzmi nieźle? Chciałbyś móc w ten sposób zarządzać swoją ofertą? W takim razie Orange Flex jest dla ciebie. Żadna inna aplikacja nie ma takich możliwości.

Podziel się.