6. CS Nexon: Zombies

 Najlepszy multiplayerowy FPS wszechczasów w połączeniu z zombie? Why the F not?!

Najlepsze gry MMO

Bossowie, masa nowych broni, ogromna ilość trybów, kilkadziesiąt map. Jak tu nie polubić Nexona? Fakt, grafika już mocno niedzisiejsza, a całość wygląda tak kiczowato… że aż przyjemnie. Szkoda, że pojawia się coraz mniej równie abstrakcyjnych tytułów, bo pozwala to na zdystansowanie i chwilę odpoczynku od poważnych gier, w których ratujemy świat przed terrorystami, czy zagrożeniem z kosmosu. Oceny są mieszane, ale mi przypadł do gustu.

CSN: Zombies to genialna pozycja na kilkunastominutowe sesje, ewentualnie trochę dłuższe – wchodzisz, grasz, wychodzisz, żałujesz, że to zainstalowałeś “bo grafika”, znowu wchodzisz, znowu grasz… A do tego za darmo. Czy ktoś chce zgłosić sprzeciw?

Najlepsze gry MMO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).