9. Dead Island: Epidemic

Jeżeli ktoś w ostatnim czasie ma wrażenie, że marka Dead Island jest nadto aktywnie eksploatowana, to… cóż. Ma rację. Oto kolejny spin-off serii, tym razem w wydaniu MOBA. O ile Escape Dead Island otrzymał słabe oceny, o tyle Epidemic został naprawdę dobrze przyjęty. A nie ukończył jeszcze nawet bety. Jak to w MOBA bywa – gracze są podzieleni na rywalizujące między sobą drużyny. W DI:E każda liczy sobie trzech graczy, a żeby nie było za łatwo w osiąganiu celów przeszkadzają im hordy zombie.

Najlepsze gry MMO

Co w tej grze takiego ciekawego? Oprócz okładania hord zombie czym popadnie? Właściwie Epidemic jest po prostu przyjemna. Fajnie się w nią gra, zajmie te kilkanaście-kilkadziesiąt minut, po czym pozwoli spokojnie odejść i wrócić na przykład na drugi dzień. To piękno gier MOBA – nie trzeba przy nich spędzać całych dni. Grafika jest całkiem niezła, modele zombie ładnie latają po otrzymaniu salwy z shotguna w pysk. Exp leci, aż miło, ale bez przesady – trzeba się postarać.

Innymi słowy – świetna alternatywa dla innych płatnych gier o zombie. Tym bardziej, że jest teraz w fazie open beta.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).