16. MechWarrior Online

MWO jest ciekawe o tyle, że nie ma ostatnimi laty zbyt wielu tytułów oferujących zabawę jako dowódca Mecha. Są czołgi, są samoloty, o ostatnio nawet statki – ale wielkich, uzbrojonych po zęby, napakowanych od stóp do głów niszczycielską siłą Mechów jest mało. Ostatni raz w podobnej scenerii grałem w GunMetal – teraz już przestarzały, a i wtedy wcale nie najlepszy, ale było w nim coś, przez co chciało się przy nim dalej siedzieć.

Najlepsze gry MMO

Być może podniebne pojedynki zaawansowanych technologicznie maszyn siedzą wciąż gdzieś tam w naszej głowie, ale nie zapominajmy, że popularność przeplata się z trendami książkowymi i kinowymi, a także podąża za głównym flowem w branży. Ale fani Mechów i matrixowych scen obrony Syjonu ucieszą się na wieść, że jest gra, która stawia właśnie na walkę tych kolosów.

MechWarrior Online wymaga co prawda całkiem niezłego kompa, ale przyjemność płynąca z gry jest całkiem spora. Dorzućmy do tego fakt, że jest darmowa, a mamy pełen obraz sytuacji. Grafika nie najnowsza, ale i tak niezła. Warto pamiętać, że MMO stawiają w pierwszej kolejności na płynność, oprawa wizualna musi czekać. Możemy za to ulepszać i zmieniać nasze Mechy, więc zabawy będzie sporo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).