2. LotR Online

Hmm… Lord of the Rings? Online? Brzmi elegancko – i tak też jest!

Najlepsze gry MMO

Gra MMO, która zrezygnowała z konieczności wykupowania comiesięcznego abonamentu, najpierw na rzecz ograniczonej darmowej rozgrywki, a następnie całkowicie darmowej z mikropłatnościami. Po pierwsze, jakościowo nie odbiega w żaden sposób od innych, płatnych MMO, a ponadto mamy okazję nachapać się trochę tolkienowskiego świata – w końcu który fan Władcy Pierścieni nie chciałby wybrać się w podróż do Mordoru?

Całość jest standardowym MMORPG – wykonujemy questy, handlujemy z innymi graczami, biegamy po świecie. Solidny, dobry tytuł i w całości za darmo. Cały czas ukazują się aktualizacje, organizowane są eventy okolicznościowe, na przykład na Święta, czy Nowy Rok. Pora złoić tyłki paru orkom!

Najlepsze gry MMO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).