15. Stronghold: Kingdoms

Czy ktokolwiek nie grał lub nie zna Strongholda przynajmniej z nazwy? No właśnie. Kingdoms to kolejna gra, w której stawiamy na długofalowy rozwój. Graficznie wzorowana jest na pierwszej części Twierdzy, co niewątpliwie dodaje jej uroku. Średniowieczne klimaty w połączeniu z rywalizacją z żywymi przeciwnikami sprawia, że niejedna osoba skusi się na ten tytuł.

Najlepsze darmowe gry MMO

Feudalna Europa. Osiedlamy się w jednym z królestw, a dzięki możliwościom dyplomatycznym dołączamy do frakcji. Podobnie, jak w Twierdzy, musimy dbać o nastrój poddanych, ale także płacić daniny naszemu seniorowi. Sami możemy zostać feudalnym panem, ale droga taka nie jest łatwa, a na pewno nie szybka. Są oczywiście mikropłatności, ale bez nich też można nieźle się bawić. Plus można grać przez Steam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).