Już dawno skończyły się czasy, kiedy to trzeba było płacić potężne pieniądze za dobrą grę – teraz to wszystko można mieć za darmo, jednak wypada wiedzieć, na czym zawiesić oko. Produkcji jest mnóstwo, jedne lepsze, inne gorsze. Tutaj znajdziecie listę najciekawszych gier sieciowych i MMO Free2Play, w tym League of Legends, World of Tanks, Dota 2 i… parę innych.

Wcale nie będziemy się rozdrabniać na konkretne kategorie – zobaczycie tu FPSy, RPGi, gry przeglądarkowe i zespołowe. Gdy rozrywka jest na tym samym poziomie, co płatna, ale za darmo – to po co przepłacać? Ktoś pamięta jeszcze tą reklamę Dosii?

Zaczynamy!

Najlepsze darmowe gry MMO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Andrzej Mazuruk

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).