4. Total War Battles: Kingdom

Najlepsze gry MMO

I ponownie gra jeszcze nie wydana – pojawi się około marca. Jeżeli ktoś zarejestrował się już wcześniej i miał nieco szczęścia, powinien był dzisiaj otrzymać klucz do zamkniętej bety. Możemy liczyć na odmienne podejście do tematu, ponieważ ten tytuł był tworzony przez zespół nie związany bezpośrednio z Total War, choć będący częścią Creative Assembly. Ta część to kontynuacja TW Battles: Shogun, z tą różnicą, że tym razem akcja dzieje się w średniowieczu. Będzie dostępny na PC od razu, w przeciwieństwie do prequela, który został z początku wydany wyłącznie na iOS, a dopiero potem przeniesiony na PC i Mac.

Zarządzamy królestwem, prowadzimy walki, a wszystko to na zasadzie podobnej do przeglądarkowych gier typu Plemiona, choć to znaczne uproszczenie. To właściwie kompletny Total War, ale w pełni sieciowy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).