11. Survarium

O tej grze już pisaliśmy. Wyobraźcie sobie S.T.A.L.K.E.R.a, ale w klimacie wieloosobowym. Całkiem nieźle, prawda? Survarium także jest jeszcze w trakcie prac, ale jest w pełni grywalna – crashe i błędy zdarzają się niezwykle rzadko.

Najlepsze gry MMO

Rozgrywki drużynowe polegają na zdobyciu lub kradzieży ze stanowiska przeciwnika naładowanych baterii. W końcu to Zona, prawda? Energia jest na wagę złota. Żeby nie było łatwo, każdy gracz ma mocno ograniczoną pojemność ekwipunku, więc nienależycie zużywana amunicja szybko się skończy. A nożem ciężko obronić się przed strzałem z dubeltówki w twarz. Chyba.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).