13. Star Wars: The Old Republic

Najlepsze gry MMO

Kto nie lubi, gdy zachłanni kapitaliści rezygnują z pobierania opłat od prostego robotnika? No dobra, darujmy sobie propagandowy bullshit i po prostu powiedzmy: fajnie, że gra jest za darmo. Podobnie, jak w przypadku LotR Online, najpierw była płatna, aby następnie od ograniczonej bezpłatnej zawartości przejść do całkowitego F2P. Oczywiście model płatny istnieje – za wykupienie abonamentu otrzymujemy znaczne bonusy, a przy tym są jego dwa warianty, co pozwala na większą swobodę w dysponowaniu swoją kasą.

Co tu dużo pisać? Gwiezdne Wojny – to powinno wystarczyć. Można być Sithem, Jedi, przemytnikiem… Do wyboru, do koloru, a przy okazji wypełniania misji pozwiedzamy sobie trochę odległą galaktykę. Nie różni się niczym od innych, płatnych MMO, szczególnie pod względem jakościowym. Warto więc sięgnąć po SW: TOR, ponieważ każdemu fanowi SW dostarczy paru niezapomnianych wrażeń. A w najgorszym wypadku pozna parę spin-offowych historii, bo twórcy zadbali o powiązania z głównym kanonem (i nie tylko!).

Najlepsze gry MMO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).