17. League of Legends

Czekam na hejty za umieszczenie Doty 2 i LoLa w jednym zestawieniu – pewnie jakaś bomba wybuchnie jutro pod moim siedzeniem.

Najlepsze darmowe gry MMO

A na serio: twórcy LoLa wymyślili nazwę MOBA na cześć mapy “Dota” z Warcrafta III (o ironio). Po pierwsze, choć darmowa, to produkcja pierwszoligowa. Cieszy się ogromną popularnością i podobnie, jak Dota 2, również jest przedmiotem zaciekłych bitew na turniejach. Także międzynarodowych. Z pieniężnymi nagrodami. A mama mówiła, że granie nigdy się nie opłaci…

Wspaniała muzyka, interesująca oprawa graficzna, dynamika i adrenalina – tego w LoLu nie brakuje. Grę doprawiono grafiką rodem z fantasy, dlatego kolorystyka jest bardzo charakterystyczna. Zresztą, co tu dużo gadać, lepiej zobaczcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=tUxjltjaKfA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).