10. Tom Clancy’s EndWar Online

W końcu kto nie lubi charakterystycznego stylu Toma Clancy’ego? Zimna wojna, międzynarodowe afery – to wszystko znajdziemy w jego książkach. Od zeszłego roku do fazy testów alpha przeszła przeglądarkowa gra EndWar Online. Ten tytuł MOBA nawiązuje do RTSa sprzed kilku lat o tej samej nazwie.

Najlepsze darmowe gry MMO

Akcja toczy się w 2030 roku, a planeta zdążyła już zostać zdewastowana przez nuklearny konflikt USA i Rosji. Oczywiście gdzie im tam w głowie rozejm – tłuką się dalej, tyle, że teraz już na gruzach cywilizacji, którą teoretycznie chcieli chronić. My stajemy po stronie Europy lub Rosji i dowodzimy oddziałami w solowych pojedynkach. Jednostki są zaprojektowane na prostej zasadzie – każda mi silne i słabe strony, a żadna nie jest uniwersalna. Dlatego musimy się trochę postarać, aby przejmując kolejne regiony zdominować w końcu cały glob.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).