5. Might&Magic Heroes Online

Najlepsze gry MMO

Kto nie lubi Hirołsów? No właśnie. Co prawda ostatnie odsłony były różnie oceniane, to jednak serii ciężko będzie umrzeć – wczoraj wydana została III i najbardziej popularna ich część w wersji HD remastered (czyli odświeżonej, z poprawioną oprawą graficzną). Trochę skok na kasę, ale mimo wszystko fajnie jest wrócić do ulubionego tytułu w nieco lepszym klimacie.

To gra przeglądarkowa, więc nie ma wartkiej akcji. Stawiamy na rozbudowę i planowanie, a im dalej zabrniemy, tym więcej niebezpieczeństw będzie na nas czyhać. I tym dłużej będziemy budować (chyba, że zapłacimy, oczywiście).

W oczy rzuca się najbardziej przepiękna grafika, ręcznie rysowana. To od razu widać – takiej kreski nie da się po prostu bezczelnie powielić.

009

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).