12. Dota 2

Dota 2 – kolejne dziecko Valve w tym zestawieniu. I kolejna MOBA. Czym akurat ta przyciąga uwagę? Przede wszystkim ilością graczy i popularnością, która sprawia, że za niektóre przedmioty znalezione w grze, użytkownicy Steama są gotowi płacić po 300 euro.

Taki mały hint: “MOBA” zostało wymyślone na potrzeby LoLa, choć to mapa Dota-Allstars do Warcrafta III zapoczątkowała gatunek.

Najlepsze darmowe gry MMO

Szybkie, pełne akcji rozgrywki, dwie pięcioosobowe drużyny, klimat fantasy i kilkanaście trybów gry. Poważnie trzeba dużo pisać na jej temat?  Lepiej obejrzyjcie trailer i sami zdecydujcie. A dla niezdecydowanych lub nieprzekonanych o jej świetnej jakości i dobrej zabawie: 320 tysięcy recenzji, 93% pozytywów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).