Już jutro rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. W związku z tym firma Canon zaprezentowała zdjęcia swojego magazynu aparatów, obiektywów i sprzętu dla fotografów sportowych, którzy przyjadą na Igrzyska. Łącznie przygotowano 1500 obiektywów i 950 korpusów. Istny raj dla fotografów.

Wielkie imprezy sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie to wręcz idealne miejsce do promocji sprzętu fotograficznego. Chociaż na rynku jest niewiele firm, które mogą zapewnić sprzęt odpowiedniej klasy do takiej imprezy, za każdym razem najwięksi producenci prześcigają się w zapewnieniu najlepszego zaplecza dla fotografów.

Canon Professional Services zajmuje się dostarczaniem sprzętu profesjonalnym fotografom, min. biorącym udział w dużych imprezach sportowych. W tym roku CPS przygotowało więc 1500 obiektywów i 950 korpusów różnych aparatów z myślą o fotografach, którzy przyjadą do Rio de Janeiro.

Zdjęcia magazynu CPS robią wrażenie. Zwłaszcza, jeśli spojrzy się na to co widać na półkach – min. Canony 1DX Mark II i wszechobecne „białe L-ki”, czyli najlepsze obiektywy Canona. Istny raj dla fotografów.

Oczywiście oprócz sprzętu, firma Canon przywiozła do Rio 78 własnych, profesjonalnych fotografów, którzy oprócz robienia zdjęć, będą też wspierać innych fotografów w ramach współpracy z CPS.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.