Jeśli należysz do prestiżowego grona przedsiębiorców i inwestorów oraz aktywnie działasz w biznesie, doskonale wiesz, że aby pozostać w obiegu, trzeba stale mieć dostęp do najnowszych informacji z Polski i ze świata. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy szybko, nie mamy zazwyczaj czasu na celebrowanie małych przyjemności, takich jak spacer do kiosku po najnowszy numer czasopisma.

Doskonałym rozwiązaniem dla najbardziej zapracowanych osób będzie prenumerata Pulsu Biznesu lub każdego innego biznesowego czasopisma. Dzięki prenumeracie zyskujesz regularną dawkę aktualnej wiedzy o biznesie z Polski i ze świata, a dodatkowo oszczędzasz pieniądze i czas. Przetestuj już teraz prenumeratę Pulsu Biznesu i przekonaj się sam!

Puls Biznesu – o tytule

Puls Biznesu to ogólnopolski dziennik ukazujący się pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku, który jest źródłem rzetelnych informacji gospodarczo-biznesowych. Dziennik kierowany jest głównie do kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za podejmowanie kluczowych decyzji w firmach.

Ogólna tematyka prenumeraty Pulsu Biznesu lub wydania tradycyjnego dotyczy biznesu, gospodarki i giełdy. Dziennik Puls Biznesu ukazuje się w Polsce od 1997 roku, a jego redaktorem naczelnym jest Grzegorz Nawacki. Prenumerata Pulsu Biznesu najlepiej sprawdzi się w przypadku przedsiębiorców nie tylko z gigantycznych spółek, ale również z małych i średnich firm.

Prenumerata Pulsu Biznesu

Korzyści prenumeraty Pulsu Biznesu

Prenumerata ulubionego tytułu prasowego to ogromne ułatwienie w codziennym życiu dla najbardziej wiernych czytelników. Dzięki prenumeracie zyskujesz nie tylko czas, ale również pieniądze. Decydując się na prenumeratę Pulsu Biznesu masz gwarancję otrzymania czasopisma zawsze w terminie, prosto pod drzwi Twojego domu lub do samodzielnego odbioru w dowolnym wskazanym przez Ciebie kiosku.

Prenumerata to także gwarancja najniższej ceny, o wiele korzystniejszej niż w przypadku kupowania pojedynczych numerów tradycyjnie, w kiosku. Dodatkowo, wybierając prenumeratę Pulsu Biznesu lub innego, ulubionego czasopisma, uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych, dodatkowych materiałów, przeznaczonych wyłącznie dla prenumeratorów.

Jak działa prenumerata Pulsu Biznesu

Zamówienie prenumeraty Pulsu Biznesu lub innego, ulubionego czasopisma, jest bardzo proste. Wystarczy w kilku krokach określić swoje preferencje odnośnie kształtu usługi, tak by dopasować ją do naszych potrzeb.

Prenumerata Pulsu Biznesu

W pierwszym kroku trzeba określić, czy jesteśmy zainteresowani wydaniem papierowym czy elektronicznym. Następnie wybieramy opcję wydania, może to być wersja standardowa lub premium, regionalna lub ogólnopolska. W następnym kroku określamy dogodny dla nas okres czasu prenumeraty – na jeden miesiąc, na wybrany kwartał, na pół roku lub cały rok z góry. Ostatnim krokiem podczas zamawiania prenumeraty jest wybór dostawy. Może być to darmowy odbiór osobisty w wybranym kiosku lub dostawa Pocztą Polską na wskazany przez nas adres.

Jeśli należysz do grona najbardziej zagorzałych czytelników czasopism, warto już dziś rozważyć prenumeratę Pulsu Biznesu i innych prestiżowych tytułów ukazujących się regularnie w Polsce. Prenumerata to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Więcej o tej usłudze dowiesz się na stronie: prenumerata.ruch.com.pl. Warto zaufać sieci kiosków RUCH z wieloletnim doświadczeniem na rynku sprzedaży czasopism w Polsce.

Podziel się.