Podczas sezonu zimowego jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Polsce staje się Wisła – malownicza miejscowość położona na obrzeżu województwa śląskiego. Co można tam zobaczyć i gdzie warto się zatrzymać? Jak działa bezpieczny hotel ze SPA i dlaczego jest to dobre miejsce, na zaplanowanie własnego odpoczynku?

Skocznia narciarska im. Adama Małysza i ośrodki narciarskie

Wisła to miejscowość, która bardzo wielu Polakom kojarzy się ze skocznią narciarską nazwaną po najsłynniejszym polskim skoczku. Będąc w Wiśle, szczególnie zimą, czyli podczas sezonu narciarskiego, z całą pewnością warto zobaczyć to niezwykłe miejsce na własne oczy. Tyczy się to szczególnie tych osób, które wielokrotnie oglądały w telewizji transmisję z corocznego Pucharu Świata, organizowanego właśnie na tej skoczni. Warto odwiedzić także galerię „Sportowe Trofea Adama Małysza” i zobaczyć między innymi medale przywiezione do Wisły z igrzysk olimpijskich.

Dla tych, którzy sami chętnie próbują własnych sił w sportach zimowych, Wisła również ma wiele do zaproponowania. Nie brakuje tu ośrodków narciarskich i tras zjazdowych dostosowanych do różnego stopnia umiejętności. Jedne z nich polecane są dla początkujących narciarzy, którzy robią postępy w nauce manewrowania własnym ciałem podczas jazdy, inne to trasy dla osób doświadczonych, przygotowane pod szybsze zjazdy. Obok stoków znaleźć można szkółki narciarskie i wypożyczalnie sprzętu.

Vestina Hotel

Vestina Hotel

Hotel w Wiśle — jest ich wiele, więc w którym się zatrzymać?

Wybierając hotel w Wiśle, z pewnością jedną z najważniejszych kwestii jest jego lokalizacja. Dobrze, jeśli znajduje się on blisko tych atrakcji, które szczególnie chce się zobaczyć. Z drugiej strony rozsądnie jest wybrać miejsce, które nie będzie zbytnio oddalone od centrum miasta – zwłaszcza zimą Wisła wygląda naprawdę magicznie, a w jej centrum wiele się dzieje.

Skupiając się na lokalizacji, nie warto pominąć innych wygód, które jest w stanie zagwarantować hotel w Wiśle. Planując odpoczynek w tym niezwykłym mieście, dobrym pomysłem będzie bezpieczny hotel ze SPA. Wisła SPA hotel to możliwość korzystania z odprężających zabiegów przez cały dzień. Regenerujący odpoczynek musi składać się chociaż z odrobiny prawdziwego relaksu. Dokładną ofertę Wisła SPA hotel znaleźć można na stronie www.hotel-vestina.pl, a porównując ją z innymi miejscami, warto pamiętać o swoim bezpieczeństwie podczas nadchodzącego sezonu zimowego. Bezpieczny hotel ze SPA to niepodważalne zasady higieny, które zapewniają beztroski odpoczynek w Wiśle.

Podziel się.