Nasz portal objął patronatem medialnym książkę 50 typów broni, które zmieniły bieg historii, wydawnictwa Almapress. Opisuje ona najważniejsze rodzaje uzbrojenia, jakie powstały od czasów starożytnych i które miały największy wpływ na przebieg konfliktów zbrojnych czy też historię świata.

Bardzo lubimy wszelkie publikacje ciekawostkowe, które w sposób rzetelny i merytoryczny przedstawiają ciekawe informacje, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy objąć tę książkę patronatem medialnym.

Więcej informacji o książce znaleźć można na stronie wydawcy 50 typów broni, które zmieniły bieg historii A już niedługo u nas pojawi się recenzja książki.

50 typów broni, które zmieniły bieg historii

50 typów broni, które zmieniły bieg historii

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342