Nie jesteście pewni, jaką zabawkę kupić dziecku, aby było ono naprawdę zadowolone z prezentu? Niektóre zabawki są na tyle atrakcyjne, że z całą pewnością wywrą wielkie wrażenie, zarówno na młodszym, jak i starszym przedszkolaku, i to niezależnie od płci. Takimi zabawkami, godnymi polecenia, są m.in. pojazdy elektryczne, w tym: samochody, motocykle, quady czy gokarty – do złudzenia przypominające pierwowzory i wyposażone są w wiele atrakcyjnych funkcji.

Zabawa i nauka

Jakie zabawki uważamy za cenne? Z pewnością są to takie, które są bezpieczne dla małego użytkownika, inspirujące, łatwe do utrzymania w czystości, wielofunkcyjne i rozwijające u dziecka nowe umiejętności. Połączenie atrakcyjnego wyglądu, bezpieczeństwa i walorów edukacyjnych tworzy zabawkę idealną.

Bez wątpienia warto zainteresować dzieci np. autami dla dzieci na akumulator i innymi tego typu pojazdami. Decydując się na zakup samochodów elektrycznych dla dzieci, warto wziąć pod uwagę różnorodność oferty – na rynku możemy spotkać pojazdy elektryczne różnej jakości. Auta w najlepszej wersji znajdziemy na www.ekstrazabawki.pl – oferta tego sklepu z zabawkami jest wyjątkowo bogata. Nie brakuje tu hitów sezonu, np. cieszących się dużą popularnością modeli samochodów osobowych, terenowych czy sportowych.

Proponowane przez Ekstra Zabawki pojazdy dla dzieci są ściśle wyselekcjonowane. Zwraca uwagę precyzyjne wykonanie, z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu małe modele do złudzenia przypominają prawdziwe samochody. Zostały one wyposażone w wiele funkcji, które aktywizują dziecko i uczą odpowiedzialnych zachowań za kierownicą poprzez zabawę.

Elektryczny samochód zabawka

(fot. ekstrazabawki.pl)

Zabawki jak marzenie

Pojazdy elektryczne zawsze wzbudzały zainteresowanie dzieci. Jeszcze nie tak dawno szczytem marzeń była kolejka elektryczna. Dziś do kategorii zabawka marzeń dołączyły pojazdy na akumulator. Od kolejki różnią się przede wszystkim gabarytami i interakcyjnością. Dziecko może korzystać z takiego pojazdu bezpośrednio i uczyć się bezpiecznej jazdy. Jeśli mały adept czterech kółek jest jeszcze naprawdę niewielki i istnieją obawy, że mógłby kierować samochodem zbyt szybko albo nie utrzymać równowagi, opiekun może zainterweniować. Samochody wyposażone są w pilota, umożliwiającego zdalne przejęcie kierowania.

Zazwyczaj nie ma jednak takiej potrzeby, ponieważ auta elektryczne dla dzieci są stabilne i nie stanowią żadnego zagrożenia. Decydując się na obdarowanie dziecka taką nowoczesną zabawką, możemy mieć natomiast pewność, że samochód w pełni je zaangażuje, niezależnie od wybranego modelu, a są to miniatury aut tak popularnych marek jak: Mercedes, BMW, Lamborghini, Ford czy Volkswagen. W wersji dla dzieci samochody nie tylko prezentują się identycznie (mają np. taką samą tapicerkę), ale również wyposażone zostały w atrakcyjne funkcje, takie jak: zmiana biegów, klakson i dźwięk silnika. Niektóre samochody, dzięki wbudowanym panelom audio, pozwalają również słuchać ulubionych piosenek w czasie jazdy.

Podziel się.