Każdy przedsiębiorca na samym starcie własnej działalności gospodarczej powinien uposażyć się w niezbędne narzędzia, które pozwolą na swobodne operowanie gotówką. Obecnie terminale smartpos wykorzystywane są już wszędzie, mało który przedsiębiorca ogranicza się do przyjmowania płatności wyłącznie gotówkowych. Jest to mało praktyczne, gdyż wielu klientów przyzwyczaiło się do płatności bezgotówkowych. Jaki terminal wybrać, by odkryć w pełni jego zalety?

Terminale smartpos – odpowiednie rozwiązania dla każdego rodzaju biznesu

Za przykład terminalu nowej generacji posłużyć może szeroko promowany model NEXGO N3. Ma on wiele zalet, których na próżno mogliśmy poszukiwać w modelach wcześniej trafiających na rynek. Warto zauważyć, że:

  • łączność bezprzewodowa ułatwia pracę w każdym miejscu i w każdych warunkach
  • oparcie na systemie Android zapewnia niezawodność i szybkość działania;
  • znacznie większy, niż dotychczas, dotykowy ekran pozwala na szybsze zatwierdzenie transakcji;
  • nowoczesne wzornictwo wraz z optymalnie zaprojektowanym interfejsem świadczą o produkcie najwyższej jakości;
  • wysoka pojemność baterii sprawia, że w nietypowych warunkach terminal smartpos pracować może przez bardzo długi czas bez przerw;
  • wiele form komunikacji urządzenia, terminal można łączyć się za pomocą Wi-Fi czy też Bluetooth,

Smartpos – działanie z aplikacjami partnerskimi

W modelu NEXGO N3 możliwe jest dodatkowo skorzystanie z nowoczesnych aplikacji partnerskich, czego nie mogliśmy znaleźć w modelach wchodzących na rynek rozwiązań płatniczych jeszcze kilka lat temu. Aplikacje partnerskie pozwalają nadać sprzętowi właściwości rozwiązań nowej generacji. Możemy zauważyć, że szybkość transakcji zostaje znacznie zwiększona dzięki czterordzeniowemu procesorowi. Do tego układ zabezpieczeń, szczegółowo zaprojektowany przez znawców i profesjonalistów w dziedzinie technologii komputerowej, zapewnia dbałość o zachowanie najważniejszych zasad etycznych, jeśli chodzi o przepływ gotówki oraz operowanie pieniędzmi drogą wirtualną.

Terminale smartpos

Smartpos model NEXGO N3 – kto może skorzystać?

Oferta nie ma określonej jednej grupy docelowej przedsiębiorców. Z niezawodnego systemu płatniczego skorzystać mogą zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i wielkie kompleksy przemysłowe, zajmujące się sprzedażą produktów i wykonywaniem usług na szeroką skalę. Liczy się prędkość przesyłania pieniędzy i natychmiastowe realizacje przeprowadzanych transakcji płatniczych. W miejscach, gdzie w czasie całego dnia pracy używa się komputerów i innych narzędzi elektronicznych dla usprawnienia tempa przekazywanych informacji – takie rozwiązanie jest wręcz zbawienne. Nikt nie lubi zbyt długo czekać na potwierdzenia, rachunki, faktury oraz paragony. Technologia smartpos wszelki czas oczekiwania skraca do minimum. Informacja o przekazanej transakcji zostaje oczywiście odpowiednio odnotowana w systemie, a każdy klient może cieszyć się tym, co najważniejsze – zakupami.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.