TVN to prawdziwa kuźnia seriali obyczajowych, które są uwielbiane przez widzów. Nie da się przejść obok wielu produkcji tej stacji obojętnie. Każdy z nich miał absolutnie przemyślaną fabułę i to sprawiało, że telewidzowie chętnie zasiadali przed telewizorami, aby śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Takie seriale jak “Teraz albo nigdy!”, “Majka” czy “Niania” uznawane są dzisiaj za absolutnie kultowe. Jakie seriale TVN-u uważamy za absolutnie najlepsze? Sprawdźcie sami!

“Singielka”

Czyli serial, który opowiada o losach niejakiej Elki, która na co dzień pracuje w portalu internetowym. Zajmuje się pisaniem horoskopów i innych mniej ważnych artykułów dla “Co tam?”. Aż pewnego dnia popełnia felieton, który zyskuje wielką liczbę odsłon. Teraz “Singielka” ma cel – znaleźć chłopaka do ślubu swojej siostry. Po drodze spotka wielu, naprawdę dziwnych typów, którzy odciskają pewne piętno na jej życiorysie. Niektórzy zostają na chwilę, a niektórzy na dłużej. Jednak jest jeden mężczyzna, który Elce podoba się najbardziej i za którego oddałaby wiele. Ale czy Tomasz w ogóle ją zauważa?

“BrzydUla”

Czyli serial, który oparty jest na popularnym formacie, który na całym świecie odniósł wielki sukces. I “BrzydUla” również go osiągnęła. W najlepszym momencie serial oglądały ponad 5 milionów osób. Serial opowiada o losach Uli Cieplak, która dostaje pracę w firmie “Febo&Dobrzański”. Zupełnie jednak tutaj nie pasuje – w końcu to ekskluzywny dom mody, a ona zupełnie nie przypomina modelki. Jednak prezes – Marek Dobrzański – jest bardzo przychylny w stosunku do Cieplak. Nie wszystkim się to jednak podoba. Czy Uli poszczęści się w firmie?

“Zakochani po uszy”

Jeden z nowych seriali, które obecnie są emitowane na TVN. Serial opowiada historię Piotra i Asi, którzy znali się jako nastolatkowie i byli w sobie absolutnie zakochani. Między nimi pojawiła się jednak Sylwia, która wymarzyła sobie, że Piotr będzie już na zawsze tylko jej. Piotr poza tym nie protestuje – w końcu w wyniku wypadku czasowo utracił pamięć. A Asia, przez skandal, jaki wywołała Sylwia, traci pracę. Czy tych dwoje może się jeszcze zejść i odbudować swoją nastoletnią miłość? Czy jednak Piotr już na zawsze zostanie ze swoją wieloletnią partnerką? Jak się okazuje – właśnie trwają prace nad 4. sezonem serialu “Zakochani po uczy”. Dlatego właśnie w najnowszych odcinkach dowiecie się jak potoczą się dalej losy Piotra, Asi i Sylwii.

Macie jakieś inne, ulubione seriale, które wyprodukowała stacja TVN? Podzielcie się nimi koniecznie.

Podziel się.