Od powstania portalu SmartAge.pl w 2013 roku, staramy się rozwijać stronę tak, aby była jak najlepsza i najciekawsza dla naszych Czytelników. Dlatego chcielibyśmy zadać Wam kilka pytań na temat portalu, publikowanych treści i naszych działań, aby jeszcze lepiej odpowiadał Waszym potrzebom.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam kilka minut, ale dla nas będzie to źródło bardzo ważnych i przydatnych informacji.

Przede wszystkim chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat strony, jej działania, publikowanych treści i kilku planów na przyszłość. Bez obaw, nie ma pytań otwartych, więc wypełnienie ankiety zajmie kilka minut. W najbliższych miesiącach stopniowo będziemy rozwijali kilka przygotowywanych od dawna projektów. Chcielibyśmy je zrealizować tak, aby jak najbardziej się Wam spodobały. Każda sugestia i opinia będzie więc dla nas bardzo przydatna.

Poniżej znajdziecie link do formularza

>>> Ankieta <<<

Portal SmartAge.pl oczami czytelników - ankieta

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342