Pobyt nad morzem nie musi być urlopem. Można go połączyć z pracą, albo raczej połączyć pracę z przyjemnym odpoczynkiem nad Bałtykiem. Zobacz, gdzie znaleźć idealną salę biznesową w Pomorskiem.

Sale konferencyjne nad morzem – gdzie zorganizować konferencję biznesową

Istnieje kilka czynników, które mają wpływ na powodzenie konferencji biznesowej. Zaproszeni goście, tematyka, dobre przygotowanie merytoryczne to podstawa. Jednak istotne jest też to, gdzie taka konferencja się odbędzie. Luksus w przyjaznym otoczeniu nie bez powodu wskazywany jest jako kluczowy przy organizowaniu konferencji. Już dawno udowodniono, że warunki zewnętrzne mają istotny wpływ na pracę umysłową. Inaczej przebiegnie konferencja zorganizowana w biurowej sali konferencyjnej, inaczej w hotelu na konferencję. Reda jest jedną z tych miejscowości w województwie pomorskim, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów biznesowych. Hotel River Style oferuje sale biznesowe i sale konferencyjne. Tym samym województwo pomorskie staje się liderem na rynku organizacji spotkań biznesowych.

Hotel River Style

Hotel na konferencję – Reda River Style

Cztery sale konferencyjne wyposażone w ekran, projektor i flipchart to oferta skierowana do różnych grup odbiorców. Każda sala dysponuje też odpowiednim nagłośnieniem i dostępem do bezprzewodowego internetu. W zależności od potrzeb można wybrać wielkość sali. Najmniejsza może pomieścić 50 osób, największa aż 600!

Dlaczego akurat River Style? Bo to nie tylko profesjonalne sale konferencyjne, ale też wygodny hotel położony blisko morza. Ta ostatnia informacja może wydawać się błaha, ale – szczególnie w przypadku konferencji kilkudniowych – możliwość relaksu w atrakcyjnym miejscu bardzo podnosi standard konferencji.

Hotel River Style

Reda River Style – nie tylko do pracy

Konferencja to nie tylko praca, to też czas wolny, który można dowolnie wykorzystać. Reda River Style oferuje dostęp do sauny, jacuzzi, sali fitness, możliwość zagrania w squasha oraz dostęp do klubu bowlingowego z torami bowlingowymi, stołem do bilarda oraz stołem do kultowych piłkarzyków. Tym samym pobyt na konferencji w Pomorskiem nie musi być tylko służbowym obowiązkiem. To dobry sposób na połączenie pracy i relaksu.

Pełną ofertę biznesową hotelu konferencyjnego Reda River Style można poznać na stronie www.hotelriverstyle.pl.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.