Masz już dość miejskiego zgiełku i pragniesz wypocząć z dala od szumu wielkiego miasta? W takim razie poznaj Sezony – wyjątkowy hotel zlokalizowany nieopodal Poznania.

Czy można uciec od typowego dla wielkiego miasta zgiełku, zarazem nie wyjeżdżając zbyt daleko? Zdecydowanie tak! Odpowiedzią na potrzeby mieszkańców województwa Wielkopolskiego (i nie tylko!) jest Sezony czyli nowoczesny hotel blisko Poznania.

Sezony to miejsce wyjątkowe, idealne dla miłośników natury oraz… dobrego jedzenia. Nazwa obiektu nawiązuje do zmienności pór roku oraz sposobu, w jaki przyroda wpływa na nasze życie. Hotel stanowi swego rodzaju połączenie estetyki i nowoczesności. Nie brak mu jednakże przytulnego, ciepłego charakteru. Jak zostało to wspomniane powyżej, Sezony to hotel blisko Poznania, a dokładniej rzecz ujmując 15 minut od Poznania, 1 kilometr od zjazdu z drogi ekspresowej S5.

Hotel Sezony

Pokoje

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach swoich gości hotel Sezony przygotował cztery rodzaje pokoi: jednoosobowe, dwuosobowe standard, superior oraz superior plus. Tym, co łączy wszystkie typy proponowanych pomieszczeń jest komfortowy i zarazem nowoczesny design zainspirowany – w zależności od pokoju – jedną z czterech pór doku. Z racji na fakt, iż opisywane wnętrza charakteryzują się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, toteż świetnie sprawdzą się one zarówno podczas wyjazdu służbowego, jak i rekreacyjnego. Po więcej informacji na temat hotelu zapraszamy na stronę www.sezony.pl.

Restauracja

Sezony to miejsce, w którym na pierwszym miejscu zawsze stawiane są potrzeby gości. Właśnie dlatego – z myślą o zaspokojeniu potrzeb największych nawet smakoszy – hotel oferuje wykwintne potrawy, dostępne w zlokalizowanej na terenie obiektu restauracji. Restauracja blisko Poznania to coś zdecydowanie więcej, niż tylko miejsce wydające smaczne posiłki. To miejsce cechujące się najwyższą jakością – zarówno obsługi, jak i serwowanych potraw.

Hotel Sezony

Świeże, sezonowe produkty i niebanalne połączenia smakowe stanowią wizytówkę restauracji Sezony. Warto dodać, że opisywana restauracja blisko Poznania oferuje również możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez – zarówno tych o charakterze rodzinnym, jak i biznesowym. A może pragniesz ofiarować komuś wyjątkowym, niebanalny prezent? Jeśli tak, to zdecyduj się na zakup vouchera na dania z autorskiego menu. Więcej informacji na temat Restauracji Sezony znajdziesz na stronie www.sezony.pl/restauracja/o-restauracji.

Podziel się.