Widzieliście już najnowszy krótkometrażowy film Tomasza Bagińskiego? Jeśli nie, to możecie to nadrobić. Zwłaszcza, że niedługo może się okazać, że będziemy mogli podziwiać więcej dział Bagińskiego i to w formacie wielkiego hollywoodzkiego kina.

Sam film SMOK Tomasza Bagińskiego może wzbudzać mieszane uczucia, zwłaszcza, że względu na fabułę (mi osobiście średnio przypadła do gustu), ale jeśli chodzi o animacje i efekty specjalne, to wypada świetnie. Oczywiście mówimy tu o filmie krótkometrażowym, który mimo wszystko jest nieco prostszy niż normalny film, ale mimo to widać, że Bagiński cały czas trzyma najwyższy poziom.

Warto dodać, że to nie jedyny film z serii Legendy Polskie, jaki pojawi się niedługo w sieci. Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie Wiedźmin w reżyserii Tomasza Bagińskiego, którego produkcja możliwe, że niedługo ruszy.

Reżyseria: Tomasz Bagiński. Scenariusz: Błażej Dzikowski. W rolach głównych: Kim Kold i Jerzy Stuhr. Zdjęcia: Łukasz Żal P.S.C. Reżyseria castingu: Teresa Violetta Buhl. Montaż: Wojciech Jagiełło. Scenografia: Janusz Mazurczak. Kostiumy: Katarzyna Lewińska. Charakteryzacja: Janusz Kleja. Charakteryzacja Kima Kolda: Marcin Rodak. Muzyka: Atanas Valkov. Aranżacja piosenek: Marcin Macuk. Dźwięk: Alekdandra Pniak, Kacper Habisiak, Marcin Kasiński.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.