Monitoring HD-CVI to nowość wśród wideorejestratorów. Jest to pierwsza technologia umożliwiająca transmisję danych telemetrycznych po kablu koncentrycznym. Innowacyjne rozwiązanie firmy BCS zmienia oblicze analogowych systemów monitoringu.

Transmisja wideo

Nowoczesna technologia oferuje wyjątkową rozdzielczość rejestrowanego obrazu i jej przesył w formacie 1080p lub 720p. Dzięki temu może być wykorzystywany w każdych warunkach. Dodatkowo obraz docierający do monitora jest obrazem czasu rzeczywistego,
a umożliwia to nieskompresowana modulacja analogowa. Wszystko to sprawia, że możemy dostrzec jeszcze więcej detali niż przedtem.

Transmisja danych telemetrycznych

Jedną z głównych zalet tego systemu jest dwukierunkowa transmisja danych telemetrycznych. Dzięki temu mamy możliwość komunikacji z kamerami, zdalnego sterowania nimi. Pozwala to na kontrolę ustawienia ostrości, wykonywania ruchu, nawigowanie w menu OSD czy nawet wywołanie alarmu z poziomu kamery.

Monitoring HD-CVI

Zasięg

Imponujący w systemach BCS HD-CVI jest także zasięg. Mówimy tu o nawet 500 metrach, a więc odległościach, które pozwalają nam na użycie kamer na naprawdę dużych obiektach.

Montaż

Absolutna prostota i intuicyjność. Nie potrzeba zaawansowanych konfiguracji niczym monitoring IP, a więc oszczędzamy czas i pieniądze. Pozwala to na jak najlepsze rozmieszczenie kamer i dostosowanie ich do naszych potrzeb.

Monitoring HD-CVI

Kompatybilność

Kamery BCS HD-CVI dostępne w sklepie Montersi.pl pod adresem: www.montersi.pl/producenci/bcs mogą współpracować z tradycyjnymi rejestratorami analogowymi (tzw. DVR). Warto jednak pamiętać, że w przypadku braku specjalnego rejestratora CVI ich funkcjonalność, jakość obrazu czy transmisja danych mogą być zaburzone, a pełne wykorzystanie ich możliwości można uzyskać jedynie przy podłączeniu do rejestratora CVI.

Podziel się.