Każdy z nas ma swoje ulubione liczby. Nawet jeśli na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, to po chwili zastanowienia z pewnością przyznamy, że pewne cyfry lub ich sekwencje mają dla nas specjalne znaczenie lub budzą nasze pozytywne skojarzenia. Może chodzić na przykład o datę naszych urodzin, rozmiar buta, PESEL albo numer w dzienniku szkolnym, jeśli akurat miło wspominamy lekcje w podstawówce lub w ogólniaku. Właśnie do takich liczb jesteśmy w szczególny sposób przywiązani i zapamiętujemy je łatwiej od innych.

Nic więc dziwnego, że chętniej stawiamy na nie w zakładach totolotka albo kupujemy losy z takim numerem. Jeśli moglibyśmy wpłynąć na przyznawany nam numer telefonu u operatora sieci komórkowej, zapewne także byśmy je w nim zawarli. Okazuje się, że to ostatnie wcale nie jest niewykonalne. Przekonajmy się na czym polega oferta złoty numer w Orange.

Kupno numeru łatwego do zapamiętania

Zaproponowanie użytkownikom sieci komórkowej łatwych do zapamiętania numerów to strzał w dziesiątkę. O takie numery mogą pokusić się nie tylko osoby mające kłopoty z pamięcią, ale wszyscy ci, którym zależy na efektownych danych połączenia telefonicznego. Na pewno większe wrażenie zrobimy na znajomych podając im swój numer z trzema 111 w środku niż standardową, nie wyróżniającą się niczym szczególnym sekwencję cyfr.

Przeciętnemu użytkownikowi telefonu komórkowego bardziej będzie chodziło o identyfikację z posiadanym numerem. Na przykład kupując starter z opcją wyboru numeru sam będzie mógł zdecydować o jego wyglądzie; może na przykład umieścić w nim sekwencję ulubionych cyfr albo zawrzeć ważną dla niego datę lub istotny kod liczbowy. Również firmy, które chcą, by numery ich infolinii szybko trafiały do świadomości odbiorów podczas krótkich spotów reklamowych emitowanych w telewizji lub na ekranach bilbordów mogą być zainteresowane ofertą złoty numer.

Fajny numer na życzenie może dla jednych oznaczać jeden ze złotych numerów Orange, czyli takich, które zawierają potrójną sekwencję cyfr w środku, np. 888, 444, 333 albo taki, w którym umieścimy nasze ulubione liczby.

Fajny numer na życzenie może dla jednych oznaczać jeden ze złotych numerów Orange, czyli takich, które zawierają potrójną sekwencję cyfr w środku, np. 888, 444, 333 albo taki, w którym umieścimy nasze ulubione liczby.

Fajny numer na życzenie

Nie wszyscy z nas wiedzą, ze zasada „klient nasz pan” dotyczy także wyboru numeru telefonu w Orange. Dzięki zakupowi startera z opcją „wybierz swój numer” już nie musimy zdawać się na łaskę telefonii komórkowej lub liczyć na łut szczęścia i po cichu marzyć, że przyznany nam numer będzie prosty do zapamiętania albo będzie zawierał konkretne lubiane przez nasz cyfry.

Podczas zamawiania nowej oferty przez internet na jednym z etapów składania zamówienia możemy skupić się wyłącznie na przeszukaniu listy dostępnych numerów i odszukać wśród nich taki, który będzie nas najbardziej interesował. Fajny numer na życzenie może dla jednych oznaczać jeden ze złotych numerów Orange, czyli takich, które zawierają potrójną sekwencję cyfr w środku, np. 888, 444, 333 albo taki, w którym umieścimy nasze ulubione liczby. Wyszukiwanie może okazać się dość żmudną czynnością, bo do przeanalizowania będzie ponad 15 tys. numerów, dlatego lepiej zdecydować się na opcję dopasowania numeru poprzez określenie jego środkowej części w specjalnie do tego przeznaczonym oknie dialogowym.

Zamiana numeru na złoty numer

Czasem raz wybrany numer, może w praktyce okazać się nie taki znów dobry, bo albo wcale łatwo nie będzie go nam zapamiętać, albo będzie nam się mylił z jakimś innym numerem, albo też nieopacznie podamy go niezbyt odpowiedzialnej osobie. W takich przypadkach, jak i w wielu innych, wcale nie musimy rezygnować z oferty Orange, bo wszyscy, którzy zakupili zestaw startowy z opcją „wybierz swój numer” wciąż maja możliwość dokonania jego zmiany bez konieczności wymiany karty SIM.

Z wyborem nowego numeru nie będziemy mieli żadnego problemu, bo ich baza jest naprawdę duża, a wśród nich znajdują się oczywiście atrakcyjne złote numery Orange, czyli łatwe do zapamiętania zawierające sekwencje tych samych cyfr.

Z wyborem nowego numeru nie będziemy mieli żadnego problemu, bo ich baza jest naprawdę duża, a wśród nich znajdują się oczywiście atrakcyjne złote numery Orange, czyli łatwe do zapamiętania zawierające sekwencje tych samych cyfr.

Co więcej wszystkie środki oraz aktywne usługi i pakiety zgromadzone na starym koncie zostaną przypisane do nowego. Z wyborem nowego numeru nie będziemy mieli żadnego problemu, bo ich baza jest naprawdę duża, a wśród nich znajdują się oczywiście atrakcyjne złote numery Orange, czyli łatwe do zapamiętania zawierające sekwencje tych samych cyfr. Nowy numer wybiera się po wpisaniu kodu usługi *600*# i zatwierdzeniu go przyciskiem połączenia na trzy sposoby:

  1. Losowy wybór numeru – tu zdajemy się całkowicie na przypadek i nie mamy zupełnie wpływu na przydzielony nam numer,
  2. Lista 5 numerów do wyboru – nasza decyzja ogranicza się do 5 numerów, co w zasadzie upraszcza wybór i jest korzystną opcja dla mało zdecydowanych osób,
  3. Wybór na podstawie wpisanych cyfr – tu mamy największe pole do popisu, bo wpisać możemy aż 5 cyfr, tak więc na przykład w przypadku daty urodzin, musimy ograniczyć się albo do podania tylko roku, albo tylko dnia i miesiąca.

Koszt zamiany numeru na złoty numer Orange jest nieco wyższy, niż zamiany na zwykły numer i każdorazowo należy go sprawdzić w oficjalnym cenniku operatora.

Podziel się.