Podpisując umowę z operatorem, możemy wybierać, czy sięgnąć po sam abonament, czy po abonament z telefonem. W obu przypadkach możemy swobodnie dopasować ofertę i jej koszt do swoich możliwości.

Spośród licznych korzyści oferowanych przez operatorów możliwość zakupu markowego smartfona w atrakcyjnej cenie jest chyba tą, która najbardziej przyciąga klientów.

Abonament i telefon

W zależności od sieci ceny promocyjnych smartfonów zaczynają się od złotówki, a wysokiej jakości telefon można kupić za kilkaset złotych, czyli zdecydowanie poniżej jego regularnej ceny. Do tego usługodawcy oferują możliwość dopasowania planu taryfowego. Na przykład u operatora Red Bull MOBILE decydując się na abonament z telefonem, możemy również  dobierać zróżnicowaną liczbę gigabajtów, w zależności od kwoty, jaką miesięcznie jesteśmy gotowi przeznaczać na wydatki związane z usługami teleinformatycznymi.

To nie jedyne bonusy, jakie możemy znaleźć  w ofercie tego operatora. Warto zajrzeć po więcej szczegółów na jego stronę internetową. Jeśli więc akurat kończy nam się umowa, przed podpisaniem nowych zobowiązań warto szczegółowo przeanalizować dostępne na rynku promocje i dokonać wyboru najlepszej oferty. Branża teleinformatyczna to jeden z szybciej rozwijających się segmentów rynku. Tak szybko, jak zmienia się technologia, tak dynamicznie zmieniają się również ceny, oczywiście na korzyść klientów. Dlatego dziś możemy już zapomnieć o czasach, kiedy abonament z telefonem kojarzył się z drogimi połączeniami, słonymi opłatami za SMS-y i skromnymi pakietami internetowymi.

Abonament z telefonem

Obecnie operatorzy tak opracowują plany taryfowe oraz cenniki, by przyciągać klientów dysponujących różnym budżetem. Miejmy świadomość, że negocjując podpisanie nowej umowy z operatorem telefonii komórkowej, de facto planujemy wydatki na kilka lat do przodu (umowy podpisywane są na dwa, a nawet trzy lata). Wiemy na pewno, że kwota na umowie przez ten czas nie ulegnie zmianie. Za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możemy zyskać nowoczesny telefon wysokiej klasy, który będzie wyposażony w doskonałej jakości aparat i szybki procesor. Warto też wynegocjować jak największy limit Internetu, niedrogie SMS-y lub rozmowy i możemy korzystać ze sprzętu do woli!

Inne korzyści płynące z abonamentu

Możliwość zakupu smartfona w konkurencyjnej cenie to oczywiście jeden z powodów, dla których warto zdecydować się na abonament z telefonem. Operatorzy sieci komórkowych nie ograniczają się jednak wyłącznie do tego jednego bonusu. Zmieniając usługodawcę, można liczyć również na dodatkowe zniżki. Firmy z branży teleinformatycznej nieustannie konkurują ze sobą, więc każdy nowy klient jest na wagę złota. Jeśli chcemy zakupić kilka abonamentów, operator może dorzucić darmowe rozmowy między tymi numerami albo zaproponować wyższe pakiety internetowe. Możliwości jest naprawdę sporo. Warto ostrożnie przeanalizować poszczególne oferty i wybrać tę, która okaże się najkorzystniejsza.

Abonament z telefonem

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.