Dobry piekarnik to podstawa każdej kuchni. Korzystanie z przestarzałego i niesprawnie działającego urządzenia przyczynić się może do zepsucia nawet najlepiej zapowiadającego się dania. Zastanawiasz się nad zakupem nowego piekarnika? Rozważ wybór jednego z modeli sygnowanych logo Samsunga. Które z nich polecamy i dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszym poradniku zakupowym.

NV70H5787CB

Pierwszym z proponowanych przez nas piekarników Samsung jest model NV70H5787CB, o pojemności 70 litrów i klasie energetycznej A. Zwiększona przestrzeń umożliwia jednoczesne pieczenie dań. Prowadnice teleskopowe zapewniają stabilność półek, natomiast inteligentny wyświetlacz ułatwia obsługę urządzenia.

Mocną stroną piekarnika jest ogromna liczba dostępnych programów. 40 gotowych trybów pieczenia to gwarancja, że każda z przygotowywanych potraw będzie odpowiednio wypieczona.

Dual Cook Flex NV75N5621RB

Nie będzie przesadą powiedzenie, że Dual Cook Flex to piekarnik do zadań specjalnych. Jego nazwa nie jest przypadkowa; inspiracją dla jej stworzenia były ergonomiczne drzwiczki Flex, które pozwalają na otwarcie tylko górnej części komory, gdy dolna pozostaje zamknięta.

Goście za drzwiami, a Ty masz do przyrządzenia jeszcze kilka potraw? Bez obaw. Dzięki innowacyjnemu separatorowi możesz podzielić piekarnik na 2 części i do każdej z nich ustawić oddzielną temperaturę. To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Dual Cook Flex NV75N5621RB

Tym, co wyróżnia Dual Cooka, jest również elegancki wygląd. Jego design będzie pięknie komponował się z mieszkaniem zaprojektowanym w minimalistycznym stylu.

NV75J3140BS

Model NV75J3140BS został stworzony z myślą o tych z nas, którzy nie przepadają za sprzątaniem lub nie mają czasu na mozolne czyszczenie piekarnika. Funkcja samooczyszczenia ogranicza konieczność usuwania zabrudzeń z wnętrza piekarnika do minimum – większość zanieczyszczeń osadza się bowiem na niewielkich wkładach. Ceramiczne ścianki komory chronią ją przed uszkodzeniem. Zabezpieczenie przepięciowe niweluje zaś skutki wywołane nagłymi skokami napięcia.

Mimo zaawansowanych funkcjonalności jego cena nie jest wygórowana i w regularnej sprzedaży wynosi obecnie 1249 zł.

NV75J3140BS

NV73J9770RS

Ostatnim z piekarników Samsunga, jaki znalazł się w naszym zestawieniu, jest NV73J9770RS. To zdecydowanie najdroższe z proponowanych rozwiązań – jego regularna cena dochodzi do 4 tysięcy złotych. W pakiecie otrzymujemy jednak szereg najnowocześniejszych technologii. Jedną z nich jest Gourmet Vapour™, która działa na podobnej zasadzie, co piece konwekcyjne. Tak przygotowane potrawy zachowują swoją chrupkość i soczystość.

Wbudowana termosonda pozwoli Ci precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz posiłków – koniec z niepewnym sprawdzaniem, czy dana potrawa aby na pewno jest już gotowa.

Nie znosisz nudy, dlatego lubisz eksperymentować w kuchni? Skorzystaj z któregoś z 80 przepisów, które powstały we współpracy z najsłynniejszymi kucharzami świata. Znajdziesz je w automatycznym menu piekarnika.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.