Za oknem wieje chłodem, a śnieg zbiera się gdzieś za górą w sinej chmurze? Zarobiłaś właśnie ekstra premię za dobre wyniki sprzedaży w trzecim kwartale? Zbliża się rocznica Waszej znajomości, którą chciałbyś uczcić w zaskakujący i niebanalny sposób? A może po prostu marzą Ci się wczasy za granicą w „ciepłych krajach”, gdzie słońce prawie nie zachodzi, a woda w morzu jest ciepła. Czemu nie!

  1. Słoneczne podróże w nieznane
  2. Egipt czy Bali?
  3. Jedźmy!

Słoneczne podróże w nieznane

Poszukując intrygujących ofert wypoczynku za – czasami – zaskakująco nieduże kwoty, czy też wczasów all inclusive ze wszelkimi możliwymi udogodnieniami, zajrzyj koniecznie na stronę: www.dreamtours.pl. Grecja, Turcja, Egipt, Bali, Hiszpania, czy Włochy – propozycje tutaj zgromadzone, gwarantują, że na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Można tutaj wybierać spośród wyjazdów na długi lub krótszy okres czasu, włącznie z bardzo modnymi obecnie city breakami, czyli krótkimi, przeważnie weekendowymi wyjazdami do atrakcyjnych miast. Wystarczy tylko odrobina wolnego czasu w pochmurny wieczór i wakacje w Grecji są na wyciągnięcie ręki. Nie ruszając się z fotela we własnym domu, możemy spełnić marzenia nasze oraz naszych najbliższych.

Egipt czy Bali?

Właściwie jedynym ograniczeniem wakacyjnych wyborów jest portfel, ale planując odpowiednio wcześniej naszą wyprawę możemy sporo zaoszczędzić. Będzie to wygodne dla tych, którzy swój urlop na Bali www.dreamtours.pl/wakacje/indonezja/bali, muszą planować z dużym wyprzedzeniem, np. ze względu na sztywne plany urlopowe w firmie. Dla tych zaś, którzy mają wolne zawody, dające możliwość spontanicznych wyjazdów w ostatniej chwili, wczasy w Egipcie mogą się okazać całkiem niedrogim styczniowym strzałem w dziesiątkę.

Plantacja ryżu na Bali (fot. pixabay.com)

Plantacja ryżu na Bali (fot. pixabay.com)

Oferty poszczególnych wypraw możemy kształtować według naszego uznania, dzięki czemu płacimy tylko za to, czego tak naprawdę oczekujemy. Niektórzy wolą plażę, inni dobrze zaopatrzony bar, jeszcze inni preferują wycieczki z przewodnikiem. Najważniejsze, by wybrać tak, aby się nie nudzić i aby wszyscy uczestnicy naszego wyjazdu byli z niego zadowoleni.

Jedźmy!

Na stronie touroperatora znajdziemy także evergreeny polskich wyjazdów wczasowych, do których na pewno trzeba zaliczyć Turcję. Wystarczy wejść na stronę: www.dreamtours.pl/wakacje/turcja. Znajdziemy tu różne opcje, dopasowane do różnych potrzeb, a w razie czego możemy także poprosić o pomoc konsultantów na infolinii, którzy dokładnie wytłumaczą nam wszelkie zawiłości oraz odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Kto pyta, ten dobrze wypoczywa – trzeba o tym pamiętać.

Podziel się.