Za oknem piękna jesień, czasem trochę pochmurna, niekiedy bardzo słoneczna, ale bez wątpienia jedna z piękniejszych pór roku, która zaskakuje milionem barw. Są jednak osoby, którym ta aura zdecydowanie nie odpowiada i czują, że dopada ich wykańczające zmęczenie.

Aby i Ciebie nie opanowała jesienna chandra, pomyśl co najbardziej poprawi Twój nastrój. A może będzie to właśnie, impreza w rytmie disco? Możesz zaprosić na nią najbliższe osoby i bawić się wspaniale. Oto kilka zapowiedzianych imprez, które odbędą się już nie długo, a bilety są na biletomat.pl

5 edycja Disco Attack!

Czy jesteś gotowy na niezwykłe show? Czy tacy wykonawcy, jak Sławomir, Miły Pan, Dj Mietek, YzzY, Czadoman, Power Play, M.I.G., Maczo, lub Long& Junior, czy Akcent zachęcają do świetnej zabawy? Jeśli Twoja odpowiedz brzmi, tak to nie czekaj, ani chwili dłużej. Zamów bilet na biletomat i koniecznie powiadom o tym wszystkie osoby, z którymi chcesz uczestniczyć, w tym wspaniałym koncercie. Nie pozwól, by ominęło Cię to wydarzenie, zarezerwuj czas w swoim kalendarzu na 9 listopada i udaj się do katowickiego Spodka. Niezwykła atmosfera, muzyka wpadająca w ucho, poderwie do tańca każdego! Czy trzeba Cię jeszcze namawiać?

Nie daj się jesiennej aurze i idź na disco

Bracia Figo Fagot – klasyka disco

Na pewno znasz takie utwory, jak Bożenka, Janko Janeczko, Pisarz miłości, Ooooo kończy się już noc, A w niebie gra disco polo. Jeśli chcesz usłyszeć je wszystkie na żywo, masz szansę uczynić to 9 listopada w sobotę w Klubie scenografia w Łodzi. Nie zmarnuj tej szansy, bo Bracia Figo Fagot gwarantują niezapomniane wrażenia na tymże właśnie koncercie, zabawa przy ich muzyce w rytmie disco rozbawi każdego. Bartosz Walaszka pod pseudonimem Fagot jest wokalistą oraz klawiszowcem, a Paweł Połać, pseudonim Figo jest również wokalistą oraz twórcą tekstów i muzyki. Jeśli dokładniej wsłuchasz się w teksty tych utworów, sam stwierdzisz, że są one po prostu z życia wzięte. Humorystyczne podejście do życia zawarte w tych tekstach, niejednokrotnie towarzyszy nam na co dzień. Prawdziwość tej muzyki zjednała sobie już dużą rzeszę odbiorców. Czy jesteś już zdecydowany? Jeśli tak, bilety czekają na Ciebie.

Nie daj się jesiennej aurze i idź na disco

Śląski Rap Festival 2019

Jeśli jesteś miłośnikiem tego gatunku muzyki, wybierz się do Katowickiego Spodka już 14 grudnia. Usłyszysz tam między innymi Kizo, Tede, Solar, Moli, Borixon, Białas, Paluch, Kobik, Jan Rapowanie, White, Mata, Joda, Qry, Bracia Kacperczyk, Reto, Zetha, Bedoes. Koncert został podzielony na cztery bloki, a całą imprezę poprowadzą dobrze znani wszystkim duet Kamel&DJ Roka. Na mniejszej scenie usłyszeć będzie można DJ HWR, a także wykonawców freestylowych. Zawsze chciałeś zobaczyć na żywo tych wykonawców? Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, wystarczy tylko kupić bilet, przecież to taki proste.

Czy już podjąłeś decyzję, na której z tych imprez chcesz być, a może każda z nich jest dla Ciebie atrakcyjna? Nie trać czasu, kup bilet na stronie. Twoi znajomi na pewno też dadzą się namówić na imprezę, zaproponuj im swoje pomysły, spraw żeby i dla nich ta jesień była niezapomniana.

Podziel się.

O autorze

Artykuł Partnera