Białka Tatrzańska to położona nieopodal Zakopanego niewielka wioska, w której możemy miło spędzić zimowy czas, nie tylko jeżdżąc na nartach, ale również odpoczywając i korzystając z atrakcji, jakie ma nam do zaoferowania hotel białka tatrzańska. Co jednak możemy robić w Białce o tej porze roku?

Jazda na nartach i snowboardzie

Białka Tatrzańska to idealne miejsce dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach lub snowboardzie. Zimą Białka Tatrzańska zachwyca turystów nie tylko przepięknymi widokami rozpościerającymi się na całe Tatry, ale również wieloma wyciągami oraz wypożyczalniami sprzętu narciarskiego. Po spędzeniu czasu na stoku możemy wybrać się do licznych lokali gastronomicznych, kosztując tutejszych przysmaków. Zima białka to jednak nie tylko intensywnie spędzony czas na lokalnych stokach, ale również wiele innych atrakcji, które pomogą nam się zrelaksować i odpocząć.

Toporow

Terma Bania

Wybierając się zimą do tej niewielkiej miejscowości, musimy oczywiście w pierwszej kolejności znaleźć odpowiedni hotel białka tatrzańska, odwiedzając np. stronę www.toporow.pl. Spa białka to zdecydowanie najlepszy pomysł na to, aby choć na chwilę zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości, spędzając miło czas w rodzinnym gronie. Liczne zabiegi upiększające i relaksujące, możliwość pływania w basenie, czy też odprężający seans w jacuzzi to jedynie część tego, z czego możemy skorzystać, wybierając się do Białki. Świetnym miejscem, w którym możemy ciekawie spędzić czas jest Terma Bania, czyli kompleks zewnętrznych oraz wewnętrznych basenów z termalną wodą, która pomoże nam wygrzać nasze zmęczone mięśnie.

Wspomniany kompleks składa się z dwóch części, a mianowicie ze strefy zabawy oraz strefy relaksu. Zimą powinniśmy koniecznie przepłynąć z wewnętrznego do zewnętrznego basenu, podziwiając przepiękne widoki, a także unoszącą się w powietrze parę wodną. Różnica pomiędzy temperaturą wody a temperaturą powietrza jest dosyć duża, stąd właśnie bierze się wspomniana para, która robi piorunujące wrażenie.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.