Wydawać by się mogło, że w czasach laptopów, smartphone ‘ów i tabletów pisanie ręczne zanika, a kiedy już trzeba coś napisać, większość bierze w dłoń długopis. Mimo to spora część społeczeństwa nadal wybiera kojarzone z elegancją i ponadczasową klasyką – pióro wieczne. Czy warto?

Pióro wieczne – symbol pozycji, odpowiedzialności i klasy

Wizerunek mówi o człowieku bardzo wiele. Warto zadbać o to, by był on możliwie najlepszy. Pierwsze wrażenie jest kluczowe i dlatego dobrze byłoby pomyśleć o tym, aby prezentować się poważnie oraz odpowiedzialnie. Jeśli prowadzicie jakiekolwiek konferencje, konsultacje czy rozmowy z kontrahentami – musicie się zaopatrzyć w pióro wieczne. Podpisywanie dokumentów, wykorzystując do tego wieczne pióro jest ekstremalnie profesjonalne.

Elegancki dodatek to idealne dopełnienie całej stylizacji i wizerunku

Pozostając nadal przy temacie wyglądu – wszelakie akcesoria i dodatki, które ze sobą lub na sobie mamy, powinny tworzyć spójną całość. Wyobraźcie sobie, że przychodzicie na spotkanie na którym macie podpisać ekstremalnie ważny kontrakt, wyglądacie stylowo i profesjonalnie, a z aktówki wyciągacie plastikowy, różowy długopis, który był gratisem do płatków śniadaniowych. Chyba dobrze zobrazowaliśmy temat? Takie coś nie powinno mieć miejsca. Z klasyczną garsonką lub dobrze skrojonym garniturem, najlepiej będzie się prezentowało wieczne pióro. Wyjmując je macie pewność, że nie popełnicie towarzyskiego faux pa.

Pióra wieczne – nasze propozycje:

Pióro wieczne Parker Sonnet > http://parkersklep.com/38-sonnet

Pióro wieczne Parker Sonnet > www.parkersklep.com/38-sonnet

Pióro wieczne Parker IM >  http://parkersklep.com/34-parker-im

Pióro wieczne Parker IM > www.parkersklep.com/34-parker-im

Pióro wieczne z grawerem – idealny pomysł na prezent

Pióro wieczne będzie idealnym pomysłem na prezent. Jeżeli wiecie, ze ktoś odkłada taki zakup na lepszy moment i nie do końca macie pomysł na prezent dla niego z okazji zbliżających się urodzin, imienin czy obrony – już chyba wiecie co powinniście zrobić. Ciekawą alternatywą jest grawerowanie. Możecie w ten sposób spersonalizować pióro wieczne, dzięki czemu prezent będzie bardziej osobisty. Pióro wieczne z grawerem – strzał w dziesiątkę!

Podziel się.