Czy zdarzyło Ci się obejrzeć za kimś na ulicy, bo poczułaś cudowny uwodzicielski zapach? Perfumy zdecydowanie potrafią wiele zdziałać dla naszej atrakcyjności. Kiedy otulasz się zmysłową wonią, automatycznie jesteś postrzegana jako osoba bardziej pewna siebie, seksowna i po prostu przyciągasz te spojrzenia. Aby podkręcić atmosferę w sypialni, nie wystarczą Ci jednak zwykłe perfumy, ale takie… z feromonami! Czym one są i jak działają? Przeczytaj ten artykuł, a odkryjesz wszystkie tajemnice feromonów.

O co chodzi z feromonami?

Zacznijmy od tego, że jeśli chodzi o Twoje naturalne feromony, to… nie masz na nie wpływu. Możesz jednak sięgnąć po specjalny flakonik z perfumami, do których dodawane są feromony sztuczne – wytworzone w laboratorium.

Feromony są swego rodzaju wabikiem i ułatwiają kontakty społeczne. Co ciekawe, ich zapach jest wcale niewyczuwalny! Działają one na naszą podświadomość, a konkretnie na układ nerwowy.

Jak działają perfumy z feromonami?

Feromony aktywują podwzgórze, które kontroluje autonomiczny układ nerwowy. Odgrywają one ważną rolę w uwalnianiu hormonów płciowych oraz podnieceniu seksualnym.

Feromony to sygnał chemiczny, który odbieramy poza świadomością i nie mamy wpływu na to, jak zareagujemy na dany związek chemiczny.

Jak działają perfumy z feromonami i dlaczego warto je mieć

No dobrze, ale co faktycznie dadzą Ci takie perfumy?  Feromony mogą przykładowo:

  • wpływać na nastrój,
  • pomagać w budowaniu relacji,
  • zwiększać atrakcyjność w oczach innych osób,
  • wywoływać chęć zbliżenia się do osoby wydzielającej odpowiednie feromony,
  • pobudzać libido i przyciągać płeć przeciwną,
  • potęgować bodźce emocjonalne.

Dlaczego warto je mieć?

Mówiąc najprościej, dzięki nim Twoja twarz będzie wydawać się ładniejsza, a ludzie będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Perfumy z feromonami mogą zostać Twoją tajną bronią podczas randek, ponieważ wywołują pozytywne reakcje i przyciągają płeć przeciwną. Możesz je wykorzystać także podczas miłosnych uniesień z ukochanym, ale równie dobrze spryskać się feromonami przed ważnym spotkaniem w pracy.

Perfumy z feromonami potrafią zwiększyć libido, wywołują pożądanie i zwiększają chęć zbliżenia.

Gdzie szukać feromonów i innych gadżetów erotycznych?

Chcesz się przekonać, czy perfumy z feromonami sprawdzą się u Ciebie? A może szukasz urozmaicenia miłosnych igraszek i potrzebujesz dodatkowych inspiracji? Zajrzyj do internetowego sklepu erotycznego BlackBunny, a chwilom spędzonym z ukochaną osobą dodasz nieznanej wcześniej pikanterii. Znajdziesz tu zestawy dla dwojga, wibratory, dilda, olejki i świece do masażu, afrodyzjaki, feromony, nakładki na penisa czy korki analne, a także inne gadżety, które na nowo rozpalą płomień namiętności.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.