Parking na lotnisku kojarzy się raczej z krótkoterminowym postojem. Biorąc pod uwagę ceny, które zazwyczaj można spotkać w takich miejscach, większość z nas chętnie skorzysta z tańszych ofert w dalszej odległości od portu lotniczego. Trzeba przyznać, że zarówno usługi lotnicze, jak i długoterminowy parking mogą być dużym obciążeniem dla budżetu. Dziś chcemy jednak przedstawić propozycję Parkos, która w perfekcyjny sposób łamie schematy i błędne postrzeganie usług.

Czy można dokonać rezerwacji miejsc parkingowych na dłuższy okres niż kilka dni? Ile kosztuje taka usługa i co wchodzi w jej ofertę? Kto będzie zajmować się autem? Są to najczęściej pojawiające się pytania, które nurtują wielu klientów. Z przyjemnością odpowiemy na nie w dalszej części materiału.

Możesz stać ile chcesz – Parkos z ofertą dla każdego

Wylatujesz z rodziną na dwa tygodnie do Grecji? Szef wysyła Cię na dwudniowe szkolenie do Berlina samolotem? Nie ma problemu. Niezależnie, jak długo chcesz korzystać z usług parkingowych, wystarczy zarezerwować odpowiednią datę przez stronę firmy Parkos.pl.

Nie wiesz, jak długo będziesz musiał zostać lub Twoje plany uległy zmianie? Spokojnie! Możesz bez obaw dokonać zmiany warunków rezerwacji lub nawet ją anulować. System dostosowany jest do potrzeb klientów i wyświetla jedynie wyniki tych lokalizacji, które w danym terminie są dostępne. Nie musisz więc obawiać się, że będziesz wiele godzin szukał miejsca dla swojego auta, po czym okaże się, że nie ma możliwości rezerwacji. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu.

Parking na lotnisku

Najlepsi specjaliści stale sprawdzają jakość dostawców usług

Nie lubisz zostawiać swojego samochodu w miejscach, których nie znasz? Nic dziwnego, w końcu przyzwyczajamy się do swoich aut, o które codziennie dbamy – zwłaszcza jeśli jest to Twoje zrealizowane marzenie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by każdy parking na lotnisku oferowany przez Parkos.pl, charakteryzował się najwyższą możliwą jakością pod względem bezpieczeństwa i obsługi. Na bieżąco i regularnie weryfikują oni stan obiektów, dzięki czemu mają pewność, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Czy podczas wynajmu długoterminowego muszę oddawać klucze do auta?

Możemy uspokoić wszystkie osoby, które pierwszy raz korzystają z usług Parkos. Oddanie kluczy do depozytu jest dobrowolne, a po przyjeździe i zaparkowaniu samochodu w zarezerwowanym miejscu, pracownik firmy odwiezie interesantów na lotnisko.

Istnieje jednak szereg zalet, dzięki którym deponowanie kluczy w sejfie na parkingu jest atrakcyjną propozycją. Przede wszystkim są one chronione w bezpiecznym miejscu, a Ty podczas wakacji lub wyjazdu służbowego nie musisz martwić się, że zostaną one skradzione razem z bagażem lub zgubione. Można więc powiedzieć, że jeden problem z głowy.

Podziel się.