Spersonalizowane gadżety mogą być ciekawym pomysłem na prezent, który będzie dopasowany do obdarowywanej osoby. Taki upominek będzie miał dużą wartość sentymentalną, a dodatkowo wyróżni się spośród gotowych gadżetów dostępnych w sprzedaży. W jaki sposób stworzyć spersonalizowany upominek i gdzie go zamówić?

Jaki gadżet wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele praktycznych gadżetów, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Jednym z nich jest poduszka, która sprawdzi się w każdym domu. Można ją wykorzystać jako prezent lub dodatek do aranżacji wnętrz w swoim mieszkaniu. Aby nadać jej osobistego charakteru, warto zdecydować się na poduszki na zamówienie, które mogą zawierać samodzielnie opracowany projekt graficzny. Taka poduszka nada charakteru każdemu wnętrzu i będzie jedyna w swoim rodzaju.

Gdzie zamówić poduszki z własnym nadrukiem?

Wykonywaniem poduszek z nadrukiem zajmują się firmy specjalizujące się w gadżetach reklamowych. Jedną z nich jest na przykład firma www.megakoszulki.pl, która wykonuje nadruki na poduszki z wykorzystaniem nowoczesnych technik nanoszenia grafik. Zamówienie składa się za pomocą platformy internetowej, na której dostępny jest specjalny kreator. To w nim można samodzielnie stworzyć poduszki ze zdjęciem, napisem lub dowolną grafiką.

Poduszka z nadrukiem

Jak działa kreator do opracowywania projektu?

Kreator do tworzenia projektów na gadżety to proste w obsłudze narzędzie, które działa w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że tworząc nadruk na poduszki można go dowolnie modyfikować i na bieżąco sprawdzać, jak będzie prezentował się na poduszce. Kreator umożliwia wgranie swojego zdjęcia lub skorzystanie z dostępnych wzorów, zawierających ciekawe grafiki na każdą okazję.

Jak wykonać poduszkę z własnym nadrukiem?

Opracowując projekt należy pamiętać, że poduszka ma ograniczoną powierzchnię druku. Grafika musi posiadać odpowiednią wielkość oraz format, aby możliwe było odwzorowanie wszystkich detali podczas druku. Szczególnie ważne jest to w przypadku poduszek ze zdjęciem, gdyż wybrana fotografia musi charakteryzować się dużą rozdzielczością i dobrą jakością. W przeciwnym razie po wykonaniu nadruku, efekt końcowy może być niezadowalający, co niekorzystnie wpłynie na estetykę całości.

Poduszka z napisem – jaki wybrać?

W przypadku zdecydowania się na napis, również warto pamiętać, aby spełniał on określone wymagania. Przede wszystkim powinien on być zwięzły i czytelny, gdyż tylko wtedy będzie się dobrze prezentował. Poduszka z napisem może zawierać na przykład krótki slogan lub sentencję, dzięki czemu można mieć pewność, że wzór będzie ładnie wyglądał. W zasadzie nie ma ograniczeń, na jaki napis się zdecydować, gdyż wszystko zależy od inwencji twórczej.

Poduszka z nadrukiem

O czym jeszcze pamiętać?

Przed złożeniem zamówienia, należy zwrócić uwagę na wybór firmy zajmującej się wykonywaniem nadruku na poduszkach. Ma to duże znaczenie dla jakości i trwałości druku oraz sposobu wykonania grafiki. Warto więc postawić na sprawdzoną firmę, która w razie konieczności doradzi oraz pomoże dopasować nadruk do powierzchni poduszki.

Dlaczego poduszki z własnym nadrukiem to dobry pomysł?

Nic tak nie potrafi urozmaicić wnętrza, jak spersonalizowane gadżety nadające pomieszczeniu indywidualnego charakteru. W poduszkach z nadrukiem ciekawe jest to, że z dwóch stron mogą posiadać inną grafikę. Z jednej strony może to być ciekawa sentencja, a z drugiej umieszczone zdjęcie wywołujące miłe wspomnienia. Dodatkowo samodzielne opracowanie grafiki może dostarczyć sporo rozrywki, czego nie da się osiągnąć przy zamawianiu gotowych gadżetów z internetu.

Podziel się.