Czas na wyniki naszego grudniowego konkursu. Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o odpowiedź na maila, którego wysłaliśmy. A pozostałych zachęcamy do zaglądania na fanpage na Facebooku – SmartAge.pl i Michał Banach Photography, ponieważ będzie jeszcze jedna okazja do zdobycia kalendarza, ale w innej formie.

Zwycięzcą konkursu jest Ewa Z. Gratulujemy!

Wybór najciekawszej odpowiedzi nie był łatwy, ponieważ na część teoretyczną prawie wszyscy odpowiedzieli poprawnie. Pytanie nr. 3 wcale nie było jednak podchwytliwe i nie chodziło o wskazanie konkretnie fotografii lotniczej – chociaż wielu uważa ją za najtrudniejszą dziedzinę, ale z nieco innych powodów niż podane  w większości odpowiedzi – a mianowicie oprócz wskazanych elementów dużą trudnością jest bariera sprzętowa i ograniczony dostęp do samolotów w wielu przypadkach.

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342