Rosnąca świadomość ekologiczna ludzi przyczyniła się do rozwoju mody na bycie ECO, czyli troszczenie się na tyle na ile to możliwe o naszą planetę oraz środowisko w jakim przyszło nam żyć. Ekologiczny tryb życia jest czymś, co przejawia się w naszej codzienności na każdym kroku. Oszczędzanie wody, segregowanie śmieci, czy właśnie rezygnacja z plastiku na rzecz takich rozwiązań jak torby ekologiczne. Plastikowy worek to coś, co zwykle służy nam jeden raz, a po powrocie ze sklepu ląduje w koszu. Niestety jego wadą jest to, że rozkłada się on aż dwadzieścia długich lat. Świetną alternatywą dla niego są właśnie torby ekologiczne, które poza tym, że praktyczne i ładne, mogą być używane wielokrotnie!

Torby ekologiczne są stylowe, modne, trwałe i funkcjonalne

Torby ekologiczne, które możemy zabrać ze sobą na zakupy robione są zazwyczaj z naturalnych materiałów, jak na przykład bawełna. Torby bawełniane w porównaniu do reklamówek plastikowych są trwałe, nie rwą nie i nie pękają. Są wytrzymałe jeśli napakujemy do nich sporo obciążenia i bez problemu radzą sobie z intensywnym użytkowaniem. Decydując się na zakup torby ekologicznej nie musimy się bać, że materiał w przyszłości się rozciągnie lub nie wytrzyma.

Źródło: Torby ekologiczne http://decobazaar.com/torebki-torby-ekologiczne-252.html
Źródło: Torby ekologiczne www.decobazaar.com/torebki-torby-ekologiczne-252.html

Do czego jeszcze przydają się torby ekologiczne?

Tak naprawdę do wszystkiego. Są pakowne, a zajmują bardzo mało miejsca i z powodzeniem wrzucicie je do torebki bądź plecaka. Przydadzą się do spakowania drugiego śniadania, butów na siłownie, książek do biblioteki. Dzięki temu, że są materiałowe i wytrzymałe możecie je bez problemu prać w pralce, nawet w wyższej temperaturze.

Źródło: Pomysł na prezent dla mamy https://www.decobazaar.com/prezenty-na-dzien-matki.html
Źródło: Pomysł na prezent dla mamy www.decobazaar.com/prezenty-na-dzien-matki.html

Pomysł na prezent dla mamy

Każda mama kocha i na każdym kroku docenia torby ekologiczne, które dzięki dłuższej rączce może zawiesić na wózku lub własnym ramieniu. Dzięki temu rozwiązaniu ma ona wolne ręce i może bez problemu podnieść malucha lub wytrzeć mu twarz. Eco torby świetnie nadają się do transportu piłki, zabawek do piasku, przekąsek, ubranka na zmianę czy gadżetów na basen. Dużą zaletą jest niski koszt takich ekologicznych toreb który sprawia, że nie jest nam szkoda położyć ich przy ławce w parku lub przy piaskownicy, w obawie przed pobrudzeniem.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.