Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna nowa książka od wydawnictwa Almapress – Nowoczesne uzbrojenie lotnicze, autorstwa Martina J. Dougherty. Nasz portal został również patronem medialnym tej publikacji.

Jest to kolejna pozycja z serii Panorama techniki wojskowej, ale można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z bardziej nietypowych publikacji w ofercie wydawnictwa Almapress. Niedługo na naszym portalu pojawi się recenzja książki. Poniżej znajdziecie natomiast najważniejsze informacje na jej temat.

Książkę można kupić w księgarniach lub na stronie wydawcy – Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

Autor: Martin J. Dougherty
Format: 21 x 29 cm
Stron: 224
Wydanie: 2
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2017
Przekład: Jarosław Dobrzyński
ISBN: 978-83-7020-683-3
Najbardziej aktualny i jedyny na rynku wydawniczym leksykon omawiający różne rodzaje uzbrojenia używanego we współczesnych samolotach oraz jego zastosowanie w walce. Zawiera ponad 300 ilustracji komputerowych i ponad 100 efektownych fotografii przedstawiających samoloty, ich uzbrojenie oraz wyposażenie (zasobniki celownicze, systemy walki elektronicznej, zasobniki nawigacyjne) wspomagające jego użycie w walce. Objaśnia użycie poszczególnych rodzajów uzbrojenia oraz opisuje warianty podwieszeń zapewniające jego maksymalną skuteczność. Obejmuje szczegółowy wykaz pocisków rakietowych, bomb i zasobników, ich dane techniczne oraz rzuty barwne.
Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342