Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna nowa książka od wydawnictwa Almapress – Nowoczesne uzbrojenie lotnicze, autorstwa Martina J. Dougherty. Nasz portal został również patronem medialnym tej publikacji.

Jest to kolejna pozycja z serii Panorama techniki wojskowej, ale można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z bardziej nietypowych publikacji w ofercie wydawnictwa Almapress. Niedługo na naszym portalu pojawi się recenzja książki. Poniżej znajdziecie natomiast najważniejsze informacje na jej temat.

Książkę można kupić w księgarniach lub na stronie wydawcy – Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

Autor: Martin J. Dougherty
Format: 21 x 29 cm
Stron: 224
Wydanie: 2
Oprawa: twarda, foliowana
Data wydania: 2017
Przekład: Jarosław Dobrzyński
ISBN: 978-83-7020-683-3
Najbardziej aktualny i jedyny na rynku wydawniczym leksykon omawiający różne rodzaje uzbrojenia używanego we współczesnych samolotach oraz jego zastosowanie w walce. Zawiera ponad 300 ilustracji komputerowych i ponad 100 efektownych fotografii przedstawiających samoloty, ich uzbrojenie oraz wyposażenie (zasobniki celownicze, systemy walki elektronicznej, zasobniki nawigacyjne) wspomagające jego użycie w walce. Objaśnia użycie poszczególnych rodzajów uzbrojenia oraz opisuje warianty podwieszeń zapewniające jego maksymalną skuteczność. Obejmuje szczegółowy wykaz pocisków rakietowych, bomb i zasobników, ich dane techniczne oraz rzuty barwne.
Nowoczesne uzbrojenie lotnicze
Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

Discover more from SmartAge.pl

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.