Od dzisiaj nasze artykuły możecie znaleźć w aplikacji Upday. Nasz portal dołączył do coraz większego grona wydawców dostępnych w tym systemie. Upday to aplikacja newsowa dla telefonów marki Samsung. W modelach Galaxy S7 i S7 Edge jest preinstalowana.

Ilość portali i stron internetowych wartych codziennego przeglądania jest bardzo duża. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się aplikacje newsowe, które pomagają w uporządkowaniu publikowanych materiałów w jednym miejscu.

Aplikacja Upday jest jedną z prężniej rozwijających się aplikacji tego typu. Użytkownicy nowych telefonów Samsunga powinni ją dobrze znać, ponieważ w modelach S7 i S7 Edge jest na stałe umieszczona na jednym z ekranów startowych telefonu.

Pozostali użytkownicy telefonów tej marki mogą pobrać ją z sklepu Google Play – upday news for Samsung.

Nasze najnowsze artykuły znajdziecie w odpowiednich kategoriach tematycznych (poniżej przykłady). Aplikacja pozwala na lekturę tekstów w wbudowanej w aplikację przeglądarce. Dzięki temu materiał będzie na pewno wyświetlany w wersji mobilnej dostosowanej do ekranu naszego urządzenia.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.