Oferta rodzinna od T-Mobile to idealna opcja abonamentowa dla wszystkich członków rodziny. Im więcej osób zdecyduje się z niej skorzystać, tym większe będą oszczędności w wydatkach na usługi telekomunikacyjne. Na czym dokładnie polega oferta rodzinna w T-Mobile? Z jakich opcji mogą skorzystać domownicy?

Oferta rodzinna w T-Mobile – na czym polega?

Oferta rodzinna została stworzona po to, by domownicy mogli zaoszczędzić na rachunkach za telefon. Oszczędności można zauważyć już wtedy, gdy z oferty skorzystają dwie osoby. Jednak im więcej domowników zdecyduje się przejść do T-Mobile, tym lepiej. Rabaty są przyznawane na każdą osobę, a ich wysokość jest zależna od liczby osób, które podpiszą umowę i wybranej opcji abonamentu. Tym samym  w przypadku ofert: T-Mobile XS i T-Mobile S, rabat wyniesie 5 zł na każdą umowę, gdy z oferty skorzystają 2 osoby lub 10 zł, gdy na ofertę zdecyduje się od 3 do 10 osób. Jeśli zaś chodzi o abonamenty T-Mobile M i T-Mobile L, rabat wyniesie odpowiednio 10 zł i 15 zł.

Oferta rodzinna – najkorzystniejsze opcje

Przy tworzeniu zestawu umów nie ma konieczności, by wszyscy domownicy mieli takie same umowy. Każdy może wybrać inną umowę, o innej kwocie zobowiązania, z telefonem lub bez. Rabat w odpowiedniej wielkości zostanie naliczony wszystkim osobom. Najpopularniejsze opcje to abonamenty XS i M. Czym się różnią?

Na czym polega oferta rodzinna w T-Mobile?

W abonamencie XS klienci zyskują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także pakiet 3 GB internetu. Podstawowa cena takiego abonamentu to 35 zł, jednak w ofercie rodzinnej, będzie wynosiła 30 zł lub 25 zł, w zależności od tego, ile osób zdecyduje się na przystąpienie do oferty. Abonament M to opcja dla tych, którzy chcą korzystać ze wszystkich usług bez limitu. W tej ofercie są nielimitowane: rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet. Cena wyjściowa takiego abonamentu to 55 zł, jednak w opcji rodzinnej to odpowiednio 45 zł lub 40 zł.

Oferta rodzinna – z telefonem lub bez

W skład zestawu umów w ofercie rodzinnej od T-Mobile mogą wchodzić zarówno umowy bez telefonu, jak i z telefonem. Smartfony są dostępne już od 1 zł, w taryfie M, czyli za 45 zł miesięcznie. Ostateczna cena abonamentu będzie uzależniona od wyboru modelu telefonu. Dostępne są takie smartfony, jak np. Samsung Galaxy A41, Oppo A31 czy Xiaomi Redmi Note 9.

Więcej informacji o ofercie rodzinnej znajdziesz na stronie www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/dla-rodziny

Podziel się.

O autorze

Artykuł Partnera