Pomysłowy i spontaniczny mężczyzna to skarb, ponieważ nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają emocje jakie towarzyszą im podczas otwierania prezentu-niespodzianki.

Największym jednak sukcesem jest zobaczenie uśmiechu ukochanej bez okazji, w wyniku zaplanowanych aczkolwiek subtelnych działań, które mają na celu wyrażenie miłości. Sprawdź nasze niezawodne pomysły na uszczęśliwienie kobiety w sposób, którego zupełnie się nie spodziewa!

Kolacja z inwencją twórczą

Zaproszenie ukochanej do ulubionej restauracji nie stanowi zbyt wielkiego elementu zaskoczenia, jednak wspólny posiłek można zorganizować z podziałem na kilka elementów. Niewątpliwie najlepiej docenione będą próby przygotowania dania własnymi rękoma, które wywołają uśmiech nawet, jeżeli pikantne skrzydełka po meksykańsku nie będą wystarczająco ostre.

Klasyczne śniadanie do łóżka również cieszy za każdym razem tak samo, jednak niewątpliwie prawdziwą furorę zrobią domowe wypieki! Po zmieszaniu mąki, jajek i cukru pudru jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować oryginalne chińskie ciasteczka z wróżbą. Tradycja tych wypieków sięga XIX wieku i polega na umieszczeniu w umiejętny sposób karteczki w środku ciastka. Oczywiście wiadomością jaką przekażesz swojej ukochanej w tej formie może być dosłownie wszystko co poprawia humor i wywołuje uśmiech na twarzy.

Strzałem w dziesiątkę są również znane wszystkim balony z helem

Strzałem w dziesiątkę są również znane wszystkim balony z helem

Balony niespodzianki

Strzałem w dziesiątkę są również znane wszystkim balony z helem. Obecnie istnieje kilka firm, które oferują ogromny wybór wzorów, napisów oraz kształtów balonów, a także sposób ich dostawy i aranżacji wnętrz za ich pomocą. Subtelną i emocjonującą niespodzianką będzie więc poczta balonowa, która dostarczy tajemniczą paczkę pod wskazany adres. W momencie otwarcia wieczka pudełka, twoja kobieta zobaczy uwalniające się na zewnątrz balony z helem, na przykład czerwone w kształcie serc wraz z doczepionym bilecikiem pełnym szczerych wyznań.

Moc tajemniczych wskazówek i ukrytych prezentów

Spraw, aby ukochana zaangażowała się w upozorowaną przez ciebie grę. Możliwości jest mnóstwo, jednak wciąż niezawodnym sposobem jest ukryta karteczka z wiadomością w tabliczce czekolady. Bardziej skomplikowane może być pozostawienie wskazówek, które ostatecznie doprowadzą do celu, jak na przykład bilet na weekendowy wypad za miasto ukryty w przewodniku turystycznym. Niespodzianki są potrzebne w każdym związku, a brak okazji jest najlepszą okazją, by zaskoczyć swoją ukochaną.

panbalon.pl

Podziel się.