Zashchitniki, czyli rosyjscy Avengersi trafią do kin już w lutym, więc do sieci trafił kolejny trailer filmu. Jeśli chodzi o komentarz… na pewno ciekawie wypadnie parada rosyjskiego uzbrojenia, ponieważ już w zwiastunie zaprezentowano sporo ciekawego sprzętu. Jeśli chodzi o superbohaterów, to na kilometr widać, że wzorowano się na Avengersach pod każdym względem.

Premiera w Rosji zaplanowana jest na 23 lutego. Reżyserem filmu jest Sarik Andreasyan, a w rolach głównych wystąpią Anton Pampushny, Sebastian Sisak, Sanzhar Madiyev, Valeriya Shkirando, Alina Kiziyarova, Vyacheslav Razbegaev i Stanislav Shirin. Zdjęcia do filmu zaczęto kręcić pod koniec kwietnia 2015 roku.

Co ciekawe, twórcy już planują sequel…

Wcześniejsze zwiastuny do obejrzenia w TYM wpisie.

Podziel się.

O autorze

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.