Komiksy i filmy z przygodami wielkich Superbohaterów Marvela to nie lada gratka zarówno dla najmłodszych jak i tych całkiem dorosłych. Kto nie chciałby posiadać takich supermocy jak Spider-Man, Iron Man, Avengers, Hulk, Kapitan Ameryka czy Wolverine? Dzięki niepowtarzalnej, wielkiej kolekcji komiksów Superbohaterowie Marvela, największe i najbardziej znane postaci z uniwersum mogą już teraz wkroczyć w Twoje życie. Dowiedz się więcej o niesamowitej, jedynej w swoim rodzaju kolekcji zeszytów z najbardziej znanymi bohaterami i przekonaj się, jak łatwo można zamówić tę kolekcję, również w formie prenumeraty.

Co zawiera kolekcja Superbohaterowie Marvela

Kolekcja Superbohaterowie Marvela jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Różni się od poprzednich edycji komiksów z bohaterami Marvela tym, że każdy tom poświęcony jest zupełnie innemu bohaterowi lub drużynie.

Oprócz głównej historii czytelnik znajdzie w serii Superbohaterowie Marvela dodatek w postaci zeszytu z wczesną historią opisywanego bohatera. Ponadto, nie lada gratką dla prawdziwych fanów serii będą oryginalne fragmenty rysunku-panoramy stworzonej przez samego Adiego Granova na grzbiecie każdego numeru z serii.

Wśród już wydanych tomów znajdziemy pozycje opisujące losy m.in.: Spider-Mana, Wolverine’a, Iron Mana, Kapitana Ameryki, Hulka, Avengersów, Fantastycznej czwórki, Deadpoola, Czarnej Pantery, Blade’a czy Thora.

Superbohaterowie Marvela

Opis kolekcji Superbohaterowie Marvela

Każda książka wydana jest starannie, w twardej, kolorowej oprawie, a wnętrze książki również wydrukowane jest w najwyższej jakości. To powoduje, że pełna kolekcja będzie doskonale prezentować się na półce każdego fana komiksów Marvela i nie tylko. Dodatkowo, dzięki opcji prenumeraty serii Superbohaterowie Marvela zyskujesz wspaniałe prezenty, które będą idealnym dopełnieniem kolekcji.

W każdym tomie, poza komiksem znajdziesz specjalny dodatek zawierający opis bohatera lub drużyny, profile twórców i wiele więcej. Kolejne tomy ukazują się co 2 tygodnie, a prenumeratę można zamówić od dowolnego, wybranego przez siebie numeru. Kolekcja Superbohaterowie Marvela skierowana jest do wszystkich fanów komiksów Marvela, jednak należy mieć na uwadze, że niektóre treści zawarte w kolekcji są przeznaczone dla czytelników powyżej 16 roku życia.

Kolekcja obecna jest w Polsce od stycznia 2017 roku i ukazała się nakładem wydawnictwa Hachette. Kolejne tomy można bez problemu kupić w kioskach RUCHU lub zamówić prenumeratę na stronie RUCHU. Co ciekawe, kolekcja Superbohaterowie Marvela jest również obecna w Anglii i Czechach, w lokalnych wersjach językowych.

Jeśli zainteresowała Cię wizja regularnego śledzenia przygód Superbohaterów Marvela, już teraz w prosty sposób możesz zamówić je do domu dla siebie lub swojego dziecka. Wejdź na kiosk.ruch.com.pl i sprawdź pełną ofertę oraz poznaj warunki sprzedaży. Zaufaj RUCH-owi, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży czasopism i kolekcji wydawniczych. Poznaj pełną, bogatą ofertę. Nie czekaj! Pozwól sobie na chwilę relaksu i wytchnienia, a także na przeżywanie niesamowitych przygód wraz z bohaterami serii książek Superbohaterowie Marvela.

Podziel się.